Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, czy ma ktoś porównanie ile jest substancji czynnych w herbatkach konopnych i "ziołach do kąpieli" szczególnie natury-wita? Mam kilka upatrzonych marek i ich produktów, po które sięgam, ale chciałbym zoptymalizować koszta i przerzucić się na #greenout'y, ale nie ma absolutnie żadnych danych o ilości substancji w herbatach. Dla przykładu moje ulubione 50g "do kąpieli" (10-12 zł) starcza mi na dwa porządne razy po kilka godzin każdy, jak to wypada cenowo w porównaniu do greenouta albo jakiś innych gotowców?
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim pewnie w tych herbatkach jest poniżej 0,1% thc + odlicz straty przy ekstrakcie, bo to nie laboratorium xD przy naturawita dwie paki na mnie ledwo dzialaly, dopiero jakaś normalna herbatka 80g na mnie zadziałała (+ dalem do piekarnika). Dla mnie cenowo wychodzi podobnie/gorzej + dużo czasu tracę. Jeśli starcza ci jedna paczka na dwa razy, to o wiele bardziej sie opłaca niż greenout
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: nie jest to moje ale kogos kto tutaj to udostepnial wczesniej

zakupic kwiatostany za 30 , lub liscie za 10, albo gotowy olej za 20. monero, bitcoin

pisz na ciastkarnia@protonmail.com jak sie wyrobisz to wysle darmowa probke - zrob etykiete nadania z dowolnego paczkomatu i wyslij na maila. chyba ze wolisz ciastko. w mailu napisz o co chodzi

40+ minut mozna nawet 1-2h

Ja wcześniej tylko zalewam wrzątkiem, a potem