Wpis z mikrobloga

Może i Rockstar będzie wołał 50 dolarów za 13 letnią grę przeportowaną na PS4 i Switcha, ale za to ponoć ma nie być 60 FPS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I pomyśleć, że kiedyś na każdą grę Rockstar czekało się jak na Świętego Mikołaja za dzieciaka, bo wiadomo było, że będzie hit. RDR2 był genialny tylko i wyłącznie dlatego, że zaczęli go robić zanim nauczyli się, że nie trzeba robić dobrych gier tylko można zarabiać latami na tym samym.

#ps5 #ps4 #rdr #rdr2
  • 31
ale za to ponoć ma nie być 60 FPS


@nostalgiwolf: nie wiem na podstawie czego, chyba że coś przeoczyłem.

@Bekovsky: "remasterów" trylogii na pewno nie przebiją bo nie ma tu zmiany silnika. Może działać niestabilnie i #!$%@? i mieć bugi ale to nie wystarczy by zbliżyć się do tamtego wyczynu ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzę że Double Eleven ma dużo lepsze sibi niż War Drum studios.
nie wiem na podstawie czego, chyba że coś przeoczyłem.


@MisPluszowyZWadaWymowy: Proste, z tego powodu, że wychodzi na to na PS4 i Switcha, czyli konsole gdzie 60 FPS w większych grach to raczej rzadkość. Mam nadzieję, że się mylę, ale nie byłbym zaskoczony, gdybym miał rację.

o nie, tylko nie to, bez 60 fps nie da się grać w grę, w której połowa spędzonego czasu to oglądanie cutscenek


@ChristianHorner: To też