Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że nie mają znaczenia poglądy waszej połówki jeśli jest zjebem. Poglądy nie determinują kto jest dobry a kto zły. O toksycznych julkach czytaliśmy chyba wszyscy, dzisiaj krótka recenzja małżeństwa mego ziomka z konserwatywną mirabelką z Podlasia która opiekuje się domem, dzieckiem i uważa, że mężczyzna to głowa rodziny. Brzmi nieźle, co? Zaczynamy.

jest wierząca i praktykująca


uważa, że w domu rządzi mężczyzna


uważa, że mężczyzna to głowa rodziny


dziecko jest najważniejsze


jest patriotką


praktykuje stare, rodzinne obyczaje


jak wygląda męska wersja toksycznego konserwatysty? to już jakaś różowa będzie musiała opisać bo ja nie mam pojęcia.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 6
  • Odpowiedz
@FOTEL: Tylko facet, który niewiele miał do czynienia z kobietami, chciałby mieć na utrzymaniu kobietę bardzo konserwatywną XD. Zaręczam, że to znacznie więcej wymagań niż nawet ta stereotypowa nowoczesna "p0lka", co to podobno tylko za chadami się ogląda :V.
  • Odpowiedz
  • 0
@fantazm: a wiesz co, to zabawne nawet bo typ generalnie to babiarz i ponaobracał w przeszłości tyle kobit co moja pralka gaciów i skarpetków
  • Odpowiedz
@FOTEL: Cóż zrobisz, czasem ludzie tak się dziwnie podobierają, że aż dziw że to jest w stanie funkcjonować. W większości przypadków i tak prędzej czy później #!$%@? z hukiem, ale czasem jednak coś zaskoczy i trwa przez lata.
  • Odpowiedz