Wpis z mikrobloga

@JaNo85: babka dala ogloszenie w gazecie
Szukam faceta musi być ładny jak Janek, silny jak Gustlik, z takim wąsikiem jak Grześ i inteligentny jak Szarik.
Przyszla odpowiedź. Nie jestem ladny jak Janek, silny jak Gustlik, inteligentny jak szarik, nie mam wąsika jak Grześ, ale mam lufę jak rudy.
  • Odpowiedz
@JaNo85: podobno ludzie mają problem z ogarnięciem atrakcyjności u nieznanej dla siebie rasy i muszą nabrać doświadczenia (np. siedząć w danym kraju), żeby ogarnąć kto jest ładny a kto nie. Do tego mamy duże różnice genetyczne, które napędzają wzajemną atrakcyjność przez co takie przypadki nie są rzadkością
  • Odpowiedz
@Saly: @JaNo85

Raczej kwestia propagandy, u mediach czarnoskórzy to głownie sławni: aktorzy, modele, muzycy, sportowcy. I prawie zawsze są pokazywani w dobrym świetle, a w najgorszym przypadku to jacyś przystojni gansta badboy-ie.

Jakby zamiast tego pokazywać tylko transmisje kronik policyjnych z USA, i większość dziewczyn widziałaby ich tylko jako brzydkich przestępców z nizin społecznych, to by szybko wylecieli z kręgu romantycznych zainteresowań.
  • Odpowiedz
@eeemil: jest odwrotnie. statystycznie kobiety pod względem doboru partnerów są bardziej rasistowskie niż mężczyźni. te, które się ruchają z murzynami, to jest fetyszystyczna mniejszość, dla nich murzyni są małpami i o to właśnie chodzi, tego w nich szukają.
  • Odpowiedz