Wpis z mikrobloga

To sklep spożywczy a nie centrum doszkalania zawodowego.. Czy nie można po prostu dać promocji dla wszystkich?


@maradero: ale ta promocja jest jasna dla wszystkich, którzy ukończyli podstawówkę. Chyba że uważasz większość obywateli Polski za tumanów bez szkoły, ale chyba mimo wszystko aż tak źle nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ksndr: ja nie mówię, że są dobre czy etycznie w porządku, też bym wolała, żeby wszystkie promocje były zawsze przejrzyste - odnoszę się tylko do tego, że niektórzy tutaj uważają, że trzeba mieć IQ 300 żeby je zrozumieć, co nie jest kompletnie prawdą
@LittleOpa: przy braku ograniczeń wagowych jest taki problem, ze przyjdzie jedna osoba, wykupi wszystko i sprzeda drozej. Albo #!$%@? do kosza bo sie zepsuje, bo w zamrazarce nie ma miejsca na 20 kilo karkówki. Tak jak to robili w pandemie. Byle inni nie mogli skorzystac
@sztywny_misza: Nie wiem jak ty, ale ja jestem przyzywczajony że produkty dla gówniaków, fajki, wóda i doładowania nigdy nie są naliczane w takich promkach. Do tego dochodzi tymczasowo jeden produkt, karkówka. Chyba pierwszy raz z czymś takim się spotykasz stąd takie oburzenie