Wpis z mikrobloga

@MistrzKowalski: jak się to przeczyta to jest wszystko jasne ale śmieszy mnie trochę że trzeba zredagować ścianę tekstu żeby wiedzieć od kiedy się załapie na promocję na karkówkę i ile za nią zapłacę xD
  • Odpowiedz
@maradero: centralnie zadnej z tych rzeczy nie musisz robić w tym przypadku. Tylko kupic za określoją kwotę, żeby inny produkt mieć taniej.
@sztywny_misza: autentycznie nie umiem rozpoznać czyś debil czy najmniej zabawny trol tego roku. Profilaktycznie: wydupcaj na czarnolisto, bo ani to mądre, ani śmieszne, nawet nie bardzo denerwujące tylko smutno-żałosne.
  • Odpowiedz
@sztywny_misza: 1 zł 100 gram jeśli spełnisz warunek zakupów za 69zł max 6kg
jesli nie zrobisz zakupów za 69 zł to masz cene 1,30zł 100 gram max 6kg
jak przekroczysz limit to 2,29 zł 100 gram.

Co w tym trudnego?
  • Odpowiedz
@Yurakamisa jeju czy wy jesteście normalni.. To sklep spożywczy a nie centrum doszkalania zawodowego.. Czy nie można po prostu dać promocji dla wszystkich? Lubicie się bawić w wyliczanki w sklepie? Czy xD zastanawiać przy kasie czy zrobilem zakupy za 65 czy może 70 zł. Kogo ja pytam programy parti rzadzacej są równie głupie 30% na nich głosuje. Proponuję by podwyższyć poziom dać liczbę zakpupu jako np. obliczenie przeciwprostokątnej albo wyliczenie miejsc
  • Odpowiedz
@sztywny_misza Generalnie to co obecnie się dzieje to jakiś żart. Prawo powinno być zmienione, że cena powinna być podawana za 1 sztukę, bez żadnych ograniczeń wagowych / ilościowych warunkowych. Dopiero gdzieś obok, 25% mniejszym drukiem powinny być ceny promocyjne warunkowe wraz z opisem promocji.
  • Odpowiedz