Wpis z mikrobloga

Wiadomo, pana zbrodniarza z dużej


@quantum_joe: Poprawne wyrażenie brzmi "dużą literą" lub "wielką literą" i nie robi się z tego szacunku dla nazwy własnej, tylko z szacunku dla poprawnej polszczyzny której zasady mówią o pisaniu wielką literą nazw własnych - i nie ma tam nic o szacunku do właściciela tej nazwy.

Podszkól polski saszka


@quantum_joe: Podszkól polski Wania.

Czemu moderacja usuwa mój komentarz z banderowcem, a zostawia te z onucami?
nie wiem co jest bardziej żenujące: ten obrazek czy Ukraińcy dbający o nazistowskie szczątki i tym samym blokujący ekshumacje Polaków ¯\(ツ)/¯


@quantum_joe: ten obrazek, zdecydowanie. Taki grażynkowo tiktokowy nagłówek skierowany do ameb umysłowych żeby wiedziały z czego się śmiać. Złożony problem ekshumacji spłyciłeś do głupiego obrazka - jak na zacietrzewionego trolla przystało.

Licencję na Adobe wam chociaż kupują czy na nielegalu lecicie?
Weź głęboki oddech typie i zrozum, że nie każdy tu się udzielający robi to za 6 hrywien za wpis, siedząc po 20 typa w jakimś kontenerze pod Legnicą xd


@quantum_joe: znaczy, że ty z własnej inicjatywy wrzucasz antyukraińskie treści i robisz takie żenujące, grażynkowe obrazki? Ło ja pier#ole XD. To jakiś nowy poziom odklejenia z nienawiści.
Ekshumacje Polaków - nienawiść i zacietrzewienie ()


@quantum_joe: Wow, ale sobie przywaliłeś. Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najlepszą stroną, co nie? XD

Ale fakt - jak na rasowego trolla (mówisz, że darmowego) odwracasz kota ogonem i przekręcasz zdanie na własny użytek olewając zupełnie jego znaczenie.