Wpis z mikrobloga

@corryand w ogóle mireczku #!$%@? mnie to że idąc na koncert takich gamoni nie dostajesz koncertu, dostajesz występ influencera na scenie, dzisiejszych raperów dotyczy to samo, zresztą #!$%@?, całej tej gównianej muzyki którą nas zalewają. Te beztalencia nie potrafią śpiewać, w tle leci playback, oni coś dukają krzycząc co 4 słowo i skaczą po scenie.

Wolę iść na tedego, ryśka czy palucha, koncerty słonia też są spoko, chłopaki nawijają normalnie bez zbędnego
@Notabene: a dlatego ja nie chodze na takie gowno-koncerty. Przeciez one sa skierowane dla dzieci, ktore nawet nie rozumieja co to jest playback i nie rozumieja ze oni tak naprawde nie maja glosu. Chociazby Przemek Pro no nura z Frizem zajebista ale jak spiewa to gdzies na koncertach gdy wyciszony podkald czy nagraniach to brzmi to dramatycznie, zero talentu xD I tak te wszystkie Zugaj, Lexy, Wersow, Murcix, Molczanow itd. Moze
@corryand

Żeby to źle nie zabrzmiało, nie poszedłbym nawet na darmowy występ tych ludzi bo wiem co to prawdziwy koncert i widziałem co na festiwalach robi taki żabson, poniżej krytyki no ale cóż, dzieciaki przychodzą go oglądać a nie słuchać xD

Ja jestem przeciwnikiem nazywania tego koncertami, bo koncert należy zagrać, a nie dowyglądać na scenie
@Notabene: zgadzam sie. Ja akurat z polskich artystow (oni nimi nie sa) to tylko bylem na koncercie takich osob jak Chylinska, Szpak, Domagała, Doda, Markowska i tym podobne ale byly darmowe normalnie kasy bym za to nie dal xD Polskiego hh/rapu nie slucham, mi to uszy kaleczy. Ale na jakiejs zagranicznej gwiazdy koncert moze bym poszedl. Jak Beyonce ostatnio byla to sie zastanawialem czy sie zabrac z kolezanka ale ostatecznie stwierdzilem,
Reszta tych lasek tylko jedzie na autotune i dobrym beacie i czasem chwytnym tekscie tylko minusem jest to, ze Marcucha dala o sobie zapomniec + robi te nuty bardziej artystyczne niz takie, ktore czlowiek by sobie puszczal i sluchal albo w radiu by lecialy.


@corryand: To jeszcze nic, mogę się założyć w ciemno iż za chwilę to nie influencerki będą śpiewać a technologia z coverów al i będzie oszukiwanie, że to
Cztero0404 - >Reszta tych lasek tylko jedzie na autotune i dobrym beacie i czasem chw...
@Notabene: Żabson to nie jest raper a jakiś klaun który się śmieje z disco polo chociaż nawet osoby wykonujące ten gatunek muzyki przewyższają go swoim poziomem. O WackuZToiToi jak go Grande ostatnio słusznie nazwał bo za to co się dzieje u niego pod sceną to typ w łeb powinien centralnie dostać podczas koncertu. @corryand Koncert One Republik był spoko, ale szkoda, że na Openerze