Wpis z mikrobloga

  • 105
@WielkiNos

zaspokajanie potrzeb seksualnych mężczyzn według feministek: zwal se konia incelu

zaspokajanie potrzeb seksualnych kobiet według feministek: seksturystyka, skakanie po śniadej knadze


i oczywiście między tym znak równości
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie rozumiem co jest złego w seksturystyce gdy jest się singlem? Sam będąc w Tajlandii korzystałem z faktu, że tamtejsze kobiety lecą na białych, nawet tak brzydkich jak ja. Oczywiście nie był to główny powód by tam pojechać, ale nie rozumiem czego miałbym się wstydzić.
  • Odpowiedz
  • 10
@Ein_ganz_unnormaler_Mensch nic jeśli sobie potem znajdziesz też kobietę po seksturystyce albo taką, której nie będzie przeszkadzała twoja rozwiązłość.

Problem jest tylko wtedy kiedy kłamiesz i zatajasz przeszłość żeby się związać z dziewczyną, która nie sypia z każdym i znając liczbę obrobionych przez ciebie kobiet by cię kopnęła w dupę.
  • Odpowiedz
  • 1
@lexico: Żadne zaskoczenie. Tak jest, tylko niektórzy tego nie widzą, bo wykop i baitowe "artykuły" sprały im mózgi.


@rio_ czy ja wiem, jak zajrzysz na profil Kasi Pieluszki na fb to zachwyt kobiet nad seksturystyką jest ogromny.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: uwielbiam nowomowę
cichodajka = seksturystka
prostytutka = sexworkerka

Teraz jeszcze tylko złodziej/kieszonkowiec to cashgrabber a waginosceptyk to...
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ale to chyba też nikogo nie dziwi, że w każdej grupie kontrolnej znajdą się różne osobniki. Mnóstwo facetów jeździ na seksturystykę do Tajlandii czy Amsterdamu. Czy to oznacza, że robi i pochwała to każdy mężczyzna? To pierwsza rzecz. Teraz druga. Niektórym się wydaje, że kobiety zrobiły się "takie" w XXI wieku. No nie, zawsze były te cnotliwe, "normalne" i z tzw. luźnymi majtkami ;). Pamiętam, że za sąsiadką długo
  • Odpowiedz