Wpis z mikrobloga

Wrrrrr, o co chodzi z tym #wordpress em - przeniosłem z jednego hostingu na drugi i nagle nie działają linki, a jak chcę się dostać do panelu adm, to dostaję info, że nie mam uprawnień, żeby oglądać tę stronę, wtf XD Oczywiście podłączenie do bazy jest ok. Pomijając próbę zmiany motywu (nic nie dało), wyłączenia wtyczek (jak poprzednie), co jeszcze mogę zrobić z tym wynalazkiem?
#webdev #pytaniedoeksperta
  • 7
@ArekJ: logować to mnie o dziwo loguje, bo nawet pomimo tego, że nie mogę się dostać do tego 'backendu' to ewidentnie sam proces zalogowania jest pomyślny, bo jak potem otworzę stronę główną to mam ten pasek u góry.

No tylko klikając w cokolwiek na górnym panelu nadal mam błąd i jedyne co z tego menu działa to wylogowanie XD
OperatorHydrolokator - @ArekJ: logować to mnie o dziwo loguje, bo nawet pomimo tego, ...

źródło: Bez tytułu2

Pobierz
@damianooo8: @Nemo24 niestety żadna wtyczka nie podołała zadaniu - ale dzięki za rekomendację :) Okazało się, że chodzi o 2 linijki w konfigu apacza i jeszcze parę wpisów w wp-configu, które były nadmiarowe. Udało mi się to ogarnąć na tyle, że śmiga to u mnie lokalnie na moim serwerze, teraz tylko wystarczy to wywalić na zewnętrznego vpsa. Dzięki jeszcze raz za podpowiedzi.