Wpis z mikrobloga

Ja juz nie kumam. Zrobilem na WT I lub II tunele. Odblokowalem i zabilem echo Varshana i upuscil schemat do ohydnej inwokacji varshana. I niby jak mam ja teraz wykonac skoro nie mam juz zwyklej inwokacji varshana bo ja zuzylem zeby uruchomic odrost na WT II? Teraz musze zabic echo na WT III i WT IV, ale skad mam wziac zwykla inwokacje skoro nie mam schamtu na nia?

#diablo4 #diablo #gry
ffallen - Ja juz nie kumam. Zrobilem na WT I lub II tunele. Odblokowalem i zabilem ec...

źródło: 1

Pobierz
  • 3
@ffallen zwykłą inwokacje varshana możesz sobie bez problemu zrobić przy stole kormonda po ukończeniu sezonowej kampanii na wt1/2. Na wt3 potrzebujesz ohydnej inwokacji, do której potrzebujesz schematu - ona z kolei dropi z echa varshana na wt2. Od tego momentu przy stole możesz robić Inwokacje Varshana i Ohydną Inwokacje Varshana
  • 0
@hi_im_cayman: No problem polega na tym, ze mam ukonczona kampanie sezonowa. Odblokowane wszystkie WT. 70 lvl. I jak podejde do stolu to mam opcje jak na screenie. A z tego co wiem nie moge jeszcze raz pojsc do Varshana (quest) i go zabic zeby mi wylecial schemat do zwyklej inwokacji skoro kampania jest ukonczona? No bo jak, nawet zresetowac questa sie nie da. Nie wiem jakis bug?
@ffallen wybacz, nie doczytałem! Przetrzepalem forum i masa ludzi ma ten problem, jedyna szansa na ten moment to zrobić nową postać sezonową i zabić varshana na nowo, schemat zapisze się dla całego konta… lub czekać na patch 8 sierpnia, bo zgodnie z patch notes:

Fixed an issue where the Invoker of Varshan recipe could be lost.

For any player that lost the recipe, it can be acquired from any malignant kill after