Wpis z mikrobloga

Mam pytanie,obecnie jestem bezrobotny bo pracowałem przy kostce i #!$%@? taka robote bo szkoda mi kregoslupa i kolan.Z racji tego ze programista15k nie zostane bo jestem za głupi a na produkcje na 3 zmiany nie pójdę bo również szkoda mi zdrowia i rozregulowywanie cyklu dobowego

Więc chce znaleźć robote jako pomocnik tylko nie wiem w jakim kierunku iść.Jaka podbranża w budowlance jest w miarę lekka i nie będę chodzil z rozyebanym kręgoslupem koło 50?Gadalem z jednym gościem co jest hydraulkiem 30 lat i nie narzeka ani na zarobki ani na robote.Iść w tym kierunku czy jeszcze jakies alternatywy?Gdzie robota nie będzie jakas fhui wyniszczająca.

#budowa #pracbaza #praca #zarobki #przegryw #robpill #zdrowie
  • 8
@otylygrubas: Przy elektryce też bywają sytuacje, w których się dźwiga. Najczęściej to są rolki 100metrowe kabli 3x1,5mm albo 3x2,5mm i one potrafią ważyć 9 i 12kg. Kable ziemne są nawijane na drewniane szpule o metrowej średnicy, które się dźwiga na samochód zazwyczaj we dwóch albo trzech. Bednarki są zwijane w różną długość i są z blach różnej grubości ale prawie zawsze się zdarza, że taka nowa waży dokładnie 25kg z jakichś
@Pandillero: Z tym dzwiganiem to lekka przesada co do reszty sie zgodze nawet. Op bedzie pomocnikiem elektryka. A nie elektrykiem od razu.

Fajnie ze chcialo Ci sie tyle pisac. Ale raczej zaadresuj to do OPa.

W sumie nie tylko do OPa. Tylko wez ten tekst sobie zapisz. Bo to dosc fajna "pigula" Ci wyszla.
Widac postaranko.

I nie bardzo mam sie do czego doczepic. Bo i tez nie jestem z elektrody.
@Pandillero: Kurła lipa z tym SEPem,nawet o tym nie wiedziałem.Wczesniej jak tam chwile się tym interesowałem to te uprawnienia kosztowały jakieś smieszne pieniądze.Czyli co po ogólniaku nawet do tego nie podejde?Dziękuje za wyczerpującą wypowiedź.Myślę ze nie ma co porównywać kabelków 12 kg do krawężników drogowych.Zależy mi żeby nie było zbytniego obciążenia bo wcześniej jeszcze 3 lata nosiłem truchła w zakladzie pogrzebowym i z racji tego ze jestem juz po 30 to