Wpis z mikrobloga

Doszedłem do wniosku że blackpill nie ma sensu nawet logicznego. No bo jeśli ktoś zakłada że tylko atrakcyjne jednostki maja się rozmnażać to skąd się biorą brzydcy ludzie poniżej 3/10 oraz manleci 160?

Bo przecież nieatrakcyjny beciak miał za zadanie tylko wychować, a dziecko było w polowe genetycznie synem chada 9/10 ze wzrostem 190 cm - to jakim cudem posiadając cześć tych niezwykłych genów urodził się ktoś ze wzrostem 160 cm i twarzą 3/10?

@Pozytywny_gosc @CloudSpanner @RyouNarushima @olaf_wolominski i reszta - deal with it

#przegryw #blackpill #redpill
  • 20
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: moja matka była atrakcyjna a ojciec (nie znam go i nie widziałem na oczy) był wg słów mojej matki przystojny a ja wręcz przeciwnie (tez jej słowa) więc nie wiem, loteria.
  • Odpowiedz
@Oskar_STS:
1. Mowa o mezczyznach a nie o "jednostkach". Kobiety dalej sie rozmnazaja i przekazuja te geny dalej nawet jezeli sa nieatrakcyjne
2. Nieatrakcyjni ludzie moga sie urodzic ze zwiazku dwoch atrakcyjnych.
3. Nikt nie mowi, ze wogole sie nie rozmnazaja tylko ze jest to o wiele trudniejsze.
  • Odpowiedz
@Oskar_STS:
1. Na kobiety nie masz nałożonych taki filtrów reprodukcyjnych jak na mężczyzn i nawet kobieta 2/10 może mieć spokojnie kilkoro dzieci
2. Geny recesywne
3. Rekombinacja genetyczna
4. Kiedyś nie było takich wymagań na rynku matrymonialnym

Wracaj do szkoły, eldzej, a nie marnujesz nam tylko czas
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: Większość młodych ludzi właśnie z tego powodu jest coraz bardziej atrakcyjna. Mniej atrakcyjni ludzie przestali się rozmnażać i to widać po młodych ludziach.

Kolejna kwestia jest taka że kobiety nie podlegają żadnej selekcji pod tym względem i przekazują słabsze geny na kolejne pokolenia. Wszystkie niskie kobiety mają szanse na dzieci i one te geny przekażą swoim dzieciom.

Atrakcyjność rodziców też nie jest gwarancją przekazania wszystkich genów. Po prostu to zwiększa
o.....i - @Oskar_STS: Większość młodych ludzi właśnie z tego powodu jest coraz bardzi...

źródło: 130815-hemsworth-brothers-klassen-tease_sfsyu5

Pobierz
  • Odpowiedz
@Oskar_STS: bo nie rozumiesz ze:
1. Nie wszystkie cechy fenotypowe sa w 100% zalezne od genow
2. W wyniku rekombinacji oraz wielu innych procesow z dupy 10/10 i faceta 10/10 nie wyjdzie Ci dziecko 10/10 bo to jest #!$%@? loteria, tylko zwiekszasz szanse
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: Ja niczego sobie nie wmawiam. Ja tylko stwierdzam fakty. Skoro tutaj jednak są argumenty o jakiejś loterii genowej, to szukanie najlepszego chada nie ma sensu i niczego nie gwarantuje. Ogólna zasada jest taka, syn jest podobny do ojca, córka do matki, mówię o pierwszym dziecku a każde kolejne to jakieś kombinacje ale geny są i tak od tego samego ojca i tej samej matki.
  • Odpowiedz
@daro1:

Bo niscy i brzydcy dobierają sobie partnerki na swoim poziomie i to jest wytłumaczenie.

Nie. W dzisiejszych czasach brzydcy i niscy MĘŻCZYŹNI nie mają żadnych szans na seks. Zaś - jak wspomnieli poprzednicy - baby 2-3/10 bez problemu się rozmnożą (oczywiście z osobnikiem co najmniej 4-5/10)
  • Odpowiedz