Wpis z mikrobloga

  • 1
@matjac123 Rozmawiałem z jednym Ukraińcem i on jeździ na aplikacjach, to pokazywał mi w historii aplikacji, że najwięcej w jeden dzień zarobił 1100zł.
Ja planuję jeździć i traktować to jako główne źródło zarobku.
  • Odpowiedz
  • 4
@GwachQar nie zarobił tylko miał przychodu. Od tego odliczasz 30% prowizji aplikacji, paliwo, partnera, wynajem auta lub amortyzację, VAT i dochodowy i dopiero masz zarobek.
  • Odpowiedz
  • 0
@GwachQar licz 400-500zł przy jeździe 10-12 godzin, jesli taka opcja ci pasuje to wchodź w to, strzały takie powyżej tego nie zdarzają się często nawet w weekendy, no chyba że jeździsz jeszcze pod jakimś korpo to możesz podnieść zarobki troche.

licz 400/500zł dziennie - paliwo, amortyzacja.

to są realia a nie wyssane bajki z #!$%@?

rynek jest przesycony, co drugi ukrainiec to kierowca ubera/bolta
  • Odpowiedz
  • 1
@magiol Raczej mi pasuje. Obecnie pracuje na 3 zmiany za 4k netto, więc jeśli uda mi się wyciągnąć z tego interesu na czysto 6k to już będę zadowolony.
  • Odpowiedz
  • 1
@g455 On mi coś tłumaczył, że jedna aplikacja pokazuje brutto, a inna aplikacja netto, więc trzeba indywidualnie liczyć. Samochód mam swój, z paliwem nie będzie problemu, bo to hybryda + lpg choć faktycznie w koszta trzeba wrzucić + amortyzacja.
  • Odpowiedz
  • 1
@magiol Raczej spróbuję mimo, że wiąże się to z przeprowadzką z centralnej polski, ale obecna praca mnie już #!$%@? od środka niskimi zarobkami i absurdalnością.
  • Odpowiedz
  • 2
@GwachQar chcesz przeprowadzić się do trójmiasta by jeździć tutaj na taksówce? wiesz jakie są tutaj koszty życia? może się okazać że twoje 4K zł jest wiecej warte tam gdzie mieszkasz niż 6K w trójmieście, przemyśl to a ja tylko zarzuce klasykiem :

"Gdańsk to miasto gdzie ceny są Warszawskie a zarobki Bydgoskie"
  • Odpowiedz
  • 1
@magiol Kosztami życia dzielę się z dziewczyną na pół. Śledziłem ceny wynajmu i są porównywalne z tutejszymi. Oczywiście w Gdańsku wypada to trochę drożej około 200-300zł za np dwa pokoje około 34-38m2.
Nie zależy mi na mieszkaniu w centrum albo blisko centrum. Jedyne czego nie wiem, to ceny w biedronkach i innych lidlach i usługi typu fryzjer, mechanik itp.
Nie wiem, ale mam gdzieś z tyłu w głowie, że będzie dobrze i
  • Odpowiedz
  • 1
@GwachQar nie wiem do jakiego miasta się odnosisz jeśli do warszawy to ceny są podobne, jak do innych miast z centralnej polski to uwierz mi że rzeczywistość mocno cię zaskoczy, rzeczy typu druga godzina parkingu za 15,40zł to normalka, jak rzucisz taxi to rynek pracy faktycznie jest głęboki ale nie szeroki, czyli jest dużo #!$%@? roboty i słabo płatnej jak na warunki trójmiejskich cen, to nie warszawa a ceny są podobne.
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol W gdańsku chcę jeździć tylko na taxi. Praca na produkcji czy magazynie mnie nie interesuje. Jak skończę pracę na taxi, to pomyślę nad zdobyciem uprawnień i dalszym rozwoju w transporcie.
Odnoszę się do Łodzi - gdzie zarobki są raczej niskie 3500-3700zł na uop na produkcji, choć pewnie to się różni w zależności od firmy, natomiast za mieszkania 17-21m2 trzeba już płacić około 1700zł i więcej. Ostatnio przeglądałem oferty u mnie i
  • Odpowiedz
  • 0
@magiol Myślisz, że oceniam przyszłość zbyt optymistycznie? Ja też myślę, że nie będzie aż tak kolorowo jak to widzę w głowie, ale coś czuję w środku że będzie warto.
Jeśli masz jakieś uwagi, spostrzeżenia to będę wdzięczny. Im więcej uda mi się je poznać tym lepiej.
  • Odpowiedz
@GwachQar: kolego, najwazniejsza kwestia jakim autem planujesz jeździć na TAXI? :) pamietaj ze im bardziej ekonomiczne tym wiecej Ci zostaje w kieszeni i w skali miesiaca, trzech miesiecy czy pol roku roznica 2-3 litrów na 100km to są ogromne pieniądze
  • Odpowiedz