Wpis z mikrobloga

  • 0
@KomendaGlownaPolicji: nie. Ma 48 lat i teraz rzeczywiście łysieje ale nie jakoś bardzo.
Ja jestem w szoku o tyle że zawsze miałem bardzo gęste, fajne włosy. Psuć się zaczęło chyba dopiero w okolicy gimnazjum, nie wiem. Ale pamiętam że za dzieciaka często fryzjerzy mówili że mam mega gęste włosy. Stąd ciężko mi to przeżyć xD
Ale fakt faktem mam niedoczynność tarczycy, więc problemy hormonalne a dodatkowo za dzieciaka miałem taką reakcję
  • 0
@KomendaGlownaPolicji: nie no myślę że autentycznie z 20% włosów co najmniej mi mogło wypaść od momentu dzieciństwa do teraz. Już nawet nie chodzi o ten czubek bo to tam pikuś, ale jak mam włosy obcięte na krócej to, szczególnie po umyciu, widać na włosach od przedniej strony przerzedzone miejsca i odkrytą skórę głowy. Masakra xd

@aegispolis po prostu i tak już siebie nie lubię i mam x różnych kompleksów, nie potrzebuję
nie potrzebuję kolejnego


@viciu03: To czy wyłysiejesz to twoje geny i tyle. To, czy stanie się to twoim kompleksem, rzeczą neutralną, czy zaletą, to już od ciebie zależy. Daj spokój, to tak jakbyś miał mieć kompleksy, że przeszedłeś mutację głosu, czy zaczęły ci rosnąć włosy na jajach xd
  • 1
@aegispolis: ale łysienie to nie jest wyłącznie kwestia genów. Ludzie z problemami takimi jak problemy hormonalne, jakieś problemy skórne np AZS, mogą wyłysieć znacznie szybciej, niż by na to wskazywała ich genetyka.
Wiadomo że jeśli ktoś już jest w zaawansowanym stadium łysienia to może się ogolić i to wszystko. No ale umówmy się, nie do każdego pasuje bycie łysym
ale łysienie to nie jest wyłącznie kwestia genów. Ludzie z problemami takimi jak problemy hormonalne, jakieś problemy skórne np AZS, mogą wyłysieć znacznie szybciej, niż by na to wskazywała ich genetyka


@viciu03: Sure, ale ja mówię o łysieniu androgenowym, a nie o chorobach skóry. To wynikające z testosteronu.

No ale umówmy się, nie do każdego pasuje bycie łysym


@viciu03: Od ciebie to zależy, czy się utopisz w kompleksach i będziesz