Wpis z mikrobloga

a takiego rodzynka jeszcze znalazłem sprzed lat :D
Wykopy oburzone na Stanowskiego bo śmiał śmieć tak nazwać naszych rosyjskich i niemieckich braci
wykopowe chorągiewki co 5 minut zmieniają zdanie i co 5 minut zapominają co przed chwilą pisały ale za każdym je*anym drażem to one są święcie przekonane, że to prawda należy do nich a każdego kto śmie pomyśleć inaczej wdeptałby w ziemię xd
#ukraina #4konserwy #bekazwykopkow #stanowski
huncwot_ - a takiego rodzynka jeszcze znalazłem sprzed lat :D
Wykopy oburzone na Stan...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-5 o 21.24.14

Pobierz
  • 7
@BayzedMan Raczej do bezkrytycznej miłości i uwielbienia, szczególnie na początku pelnoskalowej wojny Rosyjsko - Ukraińskiej. Jestem już na wykopie tak długo, że pamiętam jak o Niemczech nie można było złego słowa powiedzieć, o Rosji też nie bardzo,Chiny były cacy a USA wstrętne i okrutne.
Raczej do bezkrytycznej miłości i uwielbienia, szczególnie na początku pelnoskalowej wojny Rosyjsko - Ukraińskiej. Jestem już na wykopie tak długo, że pamiętam jak o Niemczech nie można było złego słowa powiedzieć, o Rosji też nie bardzo,Chiny były cacy a USA wstrętne i okrutne.


@kam966: To uwielbienie zwyczajnie pochodzi z tego, że ludzie kibicują słabszemu, zaatakowanemu a nie mordercy czyli rosji.
A nienawiść do ukrainy jest natomiast skutkiem tego twojego programowania, non
@kam966: postaw się smie**rdzielu na miejscu ukrainy mieszkając na suwałkach, bucza to by było ostatnie co zapamiętał byś za życia, leciutko zakopany będąc pod płotem.