Wpis z mikrobloga

#przegryw
A powiem wam, że byłem na weselu kuzyna ostatnio - sam. Bliska rodzina, więc nie było opcji nie iść. Zaproszony przez dalszych pociotków olałbym temat. Oprócz mnie było paru chłopów samych, dwóch kumpli młodego (z czego jeden to już stary kawaler pod 40stkę), mój inny dalszy kuzyn i co ciekawe jakiś kolega z roboty od młodej (siedział w mini grupce z tego towarzystwa, ja w takim układzie nigdy bym nie przyszedł). Tylu namierzyłem.

Ponoć była jedna sama dziewczyna, na co uwagę zwrócila mi jedna ciotka. Na oko wyglądała na typ takiej nieprzyjemnej z nadwagą znaczną. Gdyby była szczupła, zagadałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie piłem, bo prowadziłem. Nie jadłem, bo żarcie okazało się zaskakująco słabe. Pojadłem tylko deserów, bo było parę takich fancy, przez to na drugi dzień miałem nieprzyjemności trawienne, bo mój układ trawienny nie lubi słodkiego. Generalnie kluczem do przeżycia jest tak się szwendać po lokalu, żeby nie zostać samemu przy stole.

Siłą zabawy na parkiecie są ludzie młodzi a jak niektórzy lubią tańczyć to i nawet cieszy oko popatrzeć na nich. Polacy 40+ to już niestety zero witalności i kondycji. Tańczyłem z młodą przy zbieraniu na kołyskę, raz z ciotką i raz z obcą kobietą bo taka była ustawka po pierwszym tańcu. Dodam tylko, że kompletnie nie umiem tańczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Panna młoda była z takiego zadupia, gdzie wszyscy się znają, ze wsi mówiąc wprost. Nie wiem czy taka jest tradycja wszędzie ale jechaliśmy z młodym do młodej i ludzie z wiosek robili bramki. Bramek było aż 6 i na każdej targowanie wódką więc 30 km pokonaliśmy w 1.5h. Na jednej wioskowe pijusy zataborowali droge kombajnem BIZON co spowodowało całkiem pokaźny korek a targowali się srogo xD

W kopercie dałem 1k + 5 dych przy tym zbieraniu na kołyskę i tyle z kosztów bo buty i marynarkę mam (nie mam garniaka i nie planuję już nigdy kupić). Nie uważam też, że polskie wesela są przypałowe - możnaby się całkiem dobrze bawić, byleby mieć z kim.
  • 12
  • Odpowiedz
@guguszp: po pierwsze łajno Cie to obchodzi na co OP wydaje swoje pieniądze. A po drugie to pokaż ten przelew na 1k na chore dzieci skoro tak bardzo sie martwisz ich losem
  • Odpowiedz