Wpis z mikrobloga

@Czloneknarodu: Ale to nie jest obrażanie, tylko zwracanie uwagi. Pokaże jak dostanę, dzięki że zgłosiłeś najwyżej założe drugie konto, jakby tak wszyscy robili to nie byłoby rozmów.
Poza tym za takie coś nie dostaje się banów, więc gratuluje ci głupoty
@mateussz7: Ok, czyli od teraz obrażanie kogoś, to zwracanie uwagi, a za obrażanie ludzi na wykopie modki nie banują, oraz za tworzenie multikonta w celu ominięcia bana nic nie grozi, dobry troll z ciebie 4/10 na zachęte
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czloneknarodu: użyłeś słowa "pajac" czy "młot" i tak siebie obrażałeś i sam wyjaśniłeś hah Czyli masz problemy z psychiką, bo ktoś zwróci ci uwagę. tak myślałem, od pierwszego komentarza, że masz jakieś zaburzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mateussz7: Aha, czyli człowiek, który jest atakowany personalnie nie ma prawa się obronić i oddać tym samym, co za pokręcoba logika
( ͡° ͡°) nie powtórze tych słów, którymi mnie zacząłeś obrażać, bo mnie zgłosisz i moderacja zareaguje, wiem, że próbujesz mnie do tegp zmusić, ale nic z tego, nie dam się tak łatwo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czloneknarodu:To załozysz sobie drugie konto jak ci usuną, jam mam dwa, drugie mam na telefonie do prowadzenia jednego autorskiego tagu.
Ale ty nie byłeś atakowany personalnie przeze mnie, tylko napisałem ci żebyś przeczytał książkę bo wypowiadasz się w temacie na, który nie masz pojęcia. Co taki delikatny jesteś i musiałeś to zgłaszać? To tylko dyskusja.
@Czloneknarodu: to z mordą wleciałeś ty, nazwałałeś kogoś pajacem bo ktoś dał argumenty a ty dalej wypowiadasz się w tematach, na które nie masz pojęcia typowe dla ciebie. A pewnie zawsze wszystko zgłaszasz, bo nie mozesz uszanować czyjegoś odmiennego zdania. Masz syndrom wyparcia, bo pierwzy kogoś zaatakowałęś, a konto mogą ci usunać, żadna strata jak sam powiedziałeś portal z smiesznymi obrazkami.