Wpis z mikrobloga

Jedna z mirabelek wspomniała o takim dziwnym miejscu jak /r/truerateme, w którym osoby proszą o szczerą opinie na temat swojego wyglądu (skala to 1-10). Nie wiem jak wy ale dla mnie oceny są... dziwne XD Poniżej zamieszczam zdjęcie dziewczyny po lewej, która została oceniona na 6/10, podczas gdy dziewczyna po prawej na 7.5-8/10. Wiem, że uroda to osobiste odczucia, ale chciałbym poznać waszą opinię - kto wam się bardziej podoba i jaką "ocenę" byście im dali lub dały?
#niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta
LongWayHome - Jedna z mirabelek wspomniała o takim dziwnym miejscu jak /r/truerateme,...

źródło: wwawwawwawwa

Pobierz

Bardziej podoba mi się dziewczyna

  • po lewej 67.7% (67)
  • po prawej 32.3% (32)

Oddanych głosów: 99

  • 5
@LongWayHome: po prawej ma bardziej symetryczną twarz, ostrzejszy podbródek i jest biała, ma niebieskie oczy.
Gdyby dać jej włosy długie byłaby ładniejsza od tej po lewej stronie, skróć włosy tej po lewej i zobaczysz różnicę
@LongWayHome: Mi by się podobała ta po prawej, jakby miała takie włosy jak ta po lewej :D
Jednak wygląd to tylko to na co zwracam uwagę w pierwszej kolejności.
Następnie to sposób w jaki nam się rozmawia i barwa głosu. Tak jak głos kobiety mi nie odpowiada to jest u mnie skreślona. Szukam żony, więc chcąc nie chcąc będziemy dużo rozmawiać, więc głos i to jak się nam rozmawia jest tak