Wpis z mikrobloga

Może i Cios uciekł z walki, ale w to, że w jego umowie z Prime było wiele zapisów, które "nie mogły prawnie się tam znaleźć" czyli jak mniemam klauzul niedozwolonych jestem w stanie uwierzyć. Jak już pisałem wcześniej, w żadnej innej federacji z TOP3 freaków nie ma tylu sytuacji w której zawodnik po walce ubiega się o pieniądze, a federacja powołuje się na umowę. Cios, Hornik, Magical, Skolim. Godlewska też ich obsmarowywała na insta. Gala fajnie sprzedana, rekordy PPV, sztama z wykopem i znów wybija szambo.

#famemma #primemma
  • 4
@Bardamu: Wystarczy poczytać w jaki sposób wypowiada się ten prezes na wywiadach albo jaki jest jego poziom ortografii gdy dyskutuje z wykopkami. Janusz biznesu.
Krótkofalowo im to pomoże bo oszczędzą kilkadziesiąt tysięcy ale długofalowo inni zawodnicy będą się bali z nimi podpisywać kontrakty. Ale może taką mają taktykę, jak najwięcej zarobić w krótkim czasie i tyle.
@Bardamu: Jak dla mnie to również gruby wałek federacji, mogli bardzo łatwo zrobić z ciosa kozła ofiarnego i winnego a przy tym zaoszczędzić pewnie kilkaset tysięcy na dwóch gażach a przy tym zgarnąć darmową reklamę w okresie w którym temat magicala był wszędzie, nie wypłacenie młodemu magicalowi kasy, która mu się należała oraz te gówniane posty prezesa na wykopie tylko to potwierdzają.