Wpis z mikrobloga

  • 0
@Gdziezamiatasz e tego nie wiadomo to musiałby ktoś wziąść do ręki i zobaczyc po zdjęciu to możemy gdybać czy oryginał czy nie. Ja tam się na tym nie znam. młodemu w sklepie za 2,5 zł kupiłem paczke i wszystko wygląda legitnie. asymetria zdarza się w druku. Z poprzednimi ewidentnie było coś nie halo ale tamte dostał w prezencie na urodziny nie wiadomo skąd.
  • Odpowiedz
@Cziken1986: boostery nie kosztują 2.50, absolutne minimum to 15zł, to kolejny dowód na to, że to #!$%@?. Asymetria w druku się zdarza, ale nie w przypadku pokemonów. W świecie Pokemon jest bardzo, ale to bardzo rzadka i wtedy taki missprint może być więcej warty i jest to naprawdę rarytas.

No i literówki kompletnie skreślają te karty, zobacz nawet na napis na dolnej ramce - jest krzywy. Porównaj sobie z tym zdjęciem
Gdziezamiatasz - @Cziken1986: boostery nie kosztują 2.50, absolutne minimum to 15zł, ...

źródło: latias

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cziken1986: no i po samym zdjęciu można bardzo wiele wywnioskować, właśnie patrząc na dysproporcje/literówki/błędy w opisie kart energii (zobacz, na Twoim Latiasie jest kółko w opisie skilla Red Asssist, zamiast odpowiedniej karty energii).

Sama czcionka się różni, jest innego typu. Więc jeszcze jakbym zrozumiał błąd w druku, że karta krzywo wycięta, tak tyle błędów na jednej karcie zwyczajnie się nie zdarza.

Tak samo karty z tysiącami HP/obrażeń ataku - to samo.
  • Odpowiedz
@Cziken1986: nie maja aboslutnie zadnej tekstury. Pattern na nich jest "plaski".
Prawda jest taka ze aby wyciagnac karty z tym rarirty realistycznie mowiac trzeba otworzyc okolo 30-40 boosterow albo i wiecej, kazdy z Crown Zenith obecnie 20-25zl. Przykro nam :(
  • Odpowiedz
@Cziken1986: kurczę tez nie jest oryginalny. Jak będę w domu zrobi Ci fotki jaka karty musza mieć teksture. W galerii na tel mam np ta kartę: spojrz ile sie dzieje na tej karcie. Jest tekstura jak linie papilarne. Nie ma tego na wszyskich, raczej tylko na najdroższych - ale jakbyś zobaczył 3-4-5 oryginalne karty to od razu byś zauważył różnice.
KromkaMistrz - @Cziken1986: kurczę tez nie jest oryginalny. Jak będę w domu zrobi Ci ...

źródło: IMG_5204

Pobierz
  • Odpowiedz