Wpis z mikrobloga

To ja od lat szukam jakiegokolwiek modeliku, któregokolwiek z moich aut a @SonyKrokiet od tak kupuje se model swojego poloneza i lakieruje w w swój kolor. A potem składa drugiego na egipską taksówkę. Nosz #!$%@? ( _) w czepku urodzony

Miałem mu zareklamować wpis, ale #!$%@? to. Nie klikajcie, nie czytajcie mu wpisu () TU JEST LINK W KTÓRY MACIE NIE KLIKAĆ

#resoraki #hobby #modelarstwo #motoryzacja #bol
SzubiDubiDu - To ja od lat szukam jakiegokolwiek modeliku, któregokolwiek z moich aut...

źródło: sonykrokiet polonez modelik

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Haslo_login rzuć okiem na ceny z ogłoszeń to ci się odechce a dwa później każdy mechanik lakiernik będzie chciał cię skosić jak za zboże bo jesteś ekstra kolekcjoner to musisz zapłacić ekstra...
  • Odpowiedz
@Haslo_login: teraz ciężko kupić, ceny strasznie poszybowały XD chociaż nie powiem, w przyzwoitych pieniądzach dalej się zdarzają, ale przechodzą od znajomego do znajomego albo szybko znikają ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@nudziarz123 niekoniecznie lol, zawsze można mieć znajomego-mechanika co siedzi w tych autach albo samemu go ogarniać - inna sprawa że są przypadki kliniczne co na wymianę żarówki by jechał do
  • Odpowiedz