Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/link/1873874/milion-podpisow-za-legalna-marihuana/19992892/#comment-19990428

W roli głównej ekspert ds. narkotyków - @pikob

A ty nie truj bzdur, tylko czytaj! Czytaj dużo, to kiedyś może będziesz na podobnym poziomie i będziemy mogli jak równy z równym porozmawiać. Bo na razie to #!$%@? kocopoły bez żadnego potwierdzenia, bez żadnych faktycznych argumentów.


Co do pojęcia - najpierw nauczyłbym się w ogóle myśleć na twoim miejscu, a w drugiej kolejności nauczyłbym się myśleć krytycznie o wielu rzeczach na twoim miejscu. Nie ma czegoś takiego jak "idealny narkotyk", a już na pewno nie jest nim MJ. Ludzie trują sobie mózgi nimi. Spotkaj się z hipisami, którzy jarali latami - ci ludzie ledwo kontaktują, że wokół jest rzeczywistość. Nie mówiąc już o tym, że ledwo mają świadomość własnej osoby.


Twój poprzedni komentarz wyraźnie wskazał jakie masz podejście do zdrowia po MJ. A teraz próbujesz się jeszcze z tego wypisać obrażając mnie. Na szczęście nie potrzebuję leczenia, bo nie ćpię, a zdrowie psychiczne mam w najlepszym porządku. Tylko #!$%@?ą mnie tobie podobne tłuki, które nie zdają sobie sprawy z otaczającej ich rzeczywistości i tego co piszą.


Stary, skoro nie dociera do ciebie to co piszę i zupełnie tego nie rozumiesz i nie potrafisz przyjąć do wiadomości, to ja ostatecznie już piszę, że nie mam zamiaru rozmawiać z kimś, do kogo informacje ze świata zewnętrznego nie docierają, tym samym kończę rozmowę z tobą na czas nieokreślony. Jeżeli śmierć 3 osób, które miały mieć ładne, fajnie zaplanowane życie jest bez wartości - to temat dla ciebie do zastanowienia.


Co by było śmieszniej, to nic takiego nie pisałem :D mam szczerą nadzieje, że gościu jest trollem.

#shitwykopsays #zjebywakcji
  • 1