Wpis z mikrobloga

Najgorszy rodzaj sąsiada?
Sąsiad audiofil.
Mieszka tu miesiąc, trzy dyskusje w tym czasie się odbyły w sprawie głośnej muzyki, po rozmowie jest tydzień spokoju po czym #!$%@? swoimi półtorametrowymi kolumnami od 9 rano przez godzinę, bo dla niego to nie jest głośno.
Jeszcze w trakcie rozmowy przyznaje, że "jest audiofilem, to pasja i choroba" xD
"czasem w sobotę przyjedzie do mnie kolega i będzie głośniej, potestujemy kabel albo odtwarzacz" XDDDD
Wcześniej mieszkali tam ludzie z dwójką dzieci to w sumie mniej przeszkadzali, nie licząc konieczności zamykania okna, jak się bawiły pod moim oknem właśnie.

Ale co się diziwc, fotkę zapożyczyłem z jakiegoś poradnika dla audiofili i czytam, że głośność muzyki na poziomie 90 dB "powinna wystarczyć" - wystarczyć, żeby cały budynek cie słyszał, szczególnie jak stropy nie są betonowe.

#sasiad #zalesie #sasiedzi #mieszkanie #dom #auidofil #audiovoodoo
Shatter - Najgorszy rodzaj sąsiada?
Sąsiad audiofil.
Mieszka tu miesiąc, trzy dyskusj...

źródło: z5959548X

Pobierz
  • 13
@Shatter: telefon w łapkę i kręcisz 112 - zgłaszasz głośną imprezę i zakłócanie Twojego miru domowego.

Możesz też udać się na komisariat i zgłosić regularne zakłócanie miru domowego immisjami z sąsiedniego lokalu. Dowiesz się listownie jaki mandat otrzymał sądownie.
via Android
  • 0
@Dzia-do-stwo nic mu nie zrobią, bo to trwa 15-60 minut, nagrać tego nie nagram, bo na nagraniu tego nie słuchać. On ma te dwa bydlaki w pokoju ustawione i to się niesie po ścianach i przez strop słychać. Gdybym znał utwory, których słucha, to normalnie bym tytuły rozpoznał, bo słyszę nie tylko bas, ale wszystkie instrumenty i wokal.
Dzisiaj posłuchał 20 minut i wyłączył. Współczuję jego dziecku XD 9 rano w wakacje
@Shatter: no to nagraj na klatce - zbuduj materiał dowodowy i idź na psiarnię - uporczywie nęka cały blok immisjami ze swojego mieszkania. Chyba, że napisałeś to po to tylko, żeby ponarzekać i dalej z tym żyć - wówczas powiem „a to chvj”
via Android
  • 0
@Dzia-do-stwo niestety, nęka to tylko mnie, bo mam pokój nad jego pokojem - to nie blok, trzy mieszkania w budynku, drugi sąsiad nie słyszy, bo między głośnikami a sąsiadem jest jedno całe pomieszczenie, więc dźwięk się wytlumia
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.