Wpis z mikrobloga

Był okres gdy stół był pełny jedzenia i wodki..kasa leciala..wystarczylo dać jednemu i drugiemu po stowie..aluchac widzow..to nie potem dzielenie alkoholu..i robienie nas w ciula..przyszlo lato...ekipa na budowę a Leszek Legwan uznał że jak ma znowu prosić się o alko i żarcie to zrobił wrotki do chłopaków którzy pija...jak zawsze "mikrofon nowy gdzie?..zbierane.."..."grill na dworze gdzie?..a po co cokolwiek robić jak można udawać że nie pali trawy..a wciąż chodzi zajarany"...szkoda bo lubiłem tych meneli..i jeszcze ten tekst..mam 6 flaszek na kilka dni...( ͡° ͜ʖ ͡°) (tam tyle flaszek to w dobę powinno lecieć a i tak byłby zysk )...#bystrzaktv #patostreamy
  • 4
@heniu-jestem: daj spokój przeciez on jest odklejony XD. Mam dosłownie kilku takich znajomych jak szczoch. Typowe ćpunki z którymi nie pogadasz, jarają zielsko bo to przecież samo zdrowie, wszędzie widzą spisek, układy, że ktoś nami steruje i tylko oni są oświeceni i rozgryźli system. Krypto również było na początku 100% zyskiem bez strat, czysty zarobek bez wychodzenia z domu, niektórzy zwalniali się z roboty, bo on kupi laptopa i będzie sobie