Wpis z mikrobloga

@cantom: ja mieszkam na Tauzenie i szczerze nie przeszkadzał mi ten festiwal. Na pierwszej edycji byłam, chociaż już wtedy wyszla lipa, bo zabrakło WTC, którym promowali festiwal od początku. Mimo wszystko wreszcie coś się działo! A teraz znowu będzie wielkie nic. Kiedyś w parku były organizowane koncerty, większe wydarzenia, a teraz tylko "spektakularne" akcje typu śniadanie na trawie ;/
@4alekkwia: jednak stadion trochę tłumi. A komunikacyjnie to tylko marne dwa wieczory.
P.S. Bardzo polubiłem Waszą Express Pizzę () Sprzed 4 lat miałem dobre wspomnienia i je odświeżyłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@cantom: szczerze jedyne co mnie #!$%@? i nadal #!$%@? w tych koncertach to to że miasto udaje metropolie a nie umie od lat zainwestować w sracze w głównych parkach. Potem słuchasz od festiwalowiczow same ochy i achy jakie Katowice są super bo przecież były toi toi ( u nich na zadupiach chyba tego też nie ma i srają po krzakach xd) no #!$%@?. Czy ja wymagam aż tak wiele? Ja chcę
@Richtig_Piwosz: wracałem po poniedziałkowym koncercie na piechotę ze stadionu pod Silesię w gigantycznym tłumie ludzi i najgłośniejsza była policja, która od czasu do czasu przez megafony kazała ludziom zejść z (zamkniętej dla ruchu) jezdni. Aż się zacząłem zastanawiać czy po meczach też jest tak spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)