Wpis z mikrobloga

  • 9
@WielkiNos Ostatnio miałem do wyrzucenia lodówkę. W sumie nie była jakoś bardzo stara, bo miała 9 lat, ale robiłem remont i nie pasowała do nowego wystroju. Koleżanka podsunęła mi pomysł, żeby wystawić na olx i Facebooku za darmo, zamiast złomować i tak właśnie zrobiłem. Myślę, że przynajmniej 4 osoby dzwoniły i były zaskoczone, że pomimo opisu "transport na własną rękę", nie chcę im jej zawieźć do domu xD
  • Odpowiedz
wystawiaj za symboliczne 50zł i 90% takich łajz się pozbędziesz


@ask111: Dokładnie

I tu nie chodzi nawet o te pieniądze, a o to że jak wystawi się powiedzmy komputer za 50zł, to ogłoszenie znajdą ludzie którzy szukali komputera, czyli chcieli kupić komputer, szukali taniego więc posortowali po cenie i im wyskoczyło ogłoszenie praktycznie za darmo.

Z kolei rzeczy do oddania za darmo, przeszukiwane są głównie przez ludzi którzy szukają obojętnie czego,
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zazwyczaj masz całkiem spoko content, ale tym razem to już przegięłaś xd. obrazek z generatora, który krążył jeszcze za życia Wojtyły.

Ja wiem, że to wykop 2.0 i w ogóle, no ale z takim nochalem stać cię na więcej
  • Odpowiedz
na olx klienci już nie tylko wymagają transportu mebli do nich na koszt sprzedającego ale też pokrycia przez niego kosztów demontażu i wyniesienia jego własnych mebli.


@WielkiNos:

to sprzedawcy wymagaja ze ktos im za darmo posprzata w domu i wyniesie ich smieci :))

Chcesz sie pozbyc, wystaw na smietnik.Jak ktos bedzie chcial za darmo, to sobie wezmie ze smietnika. No tak, ale wtedy to trzeba samemu je porozbierac i powynosic. Albo
  • Odpowiedz
miejsce akcji Anglia. chłop na marketplace wystawił regaly garazowe za pół ceny. akurat szukałem identycznych. pisze czy aktualne, tak aktualne, no to biere, kiedy mogę po nie wpasc. a on do mnie że spoko, dziś jest wieczorem tylko czy na pewno dokładnie przeczytałem opis. #!$%@?, czytam jeszcze raz te trzy zdania, szukam jakiegoś małego druczku. no tak, przeczytałem, a o co chodzi? a, bo już miał kilka wiadomosci od ludzi którzy myśleli
  • Odpowiedz