Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że na prawdę utrzymywanie kontaktów w dzisiejszych czasach, jest na tak niskim poziomie, że trzeba zacząć robić odwierty, aby w końcu dostać się na ten odpowiednio "NISKI" poziom...
Po co poznawać innych ludzi, zwłaszcza płeć "piękną", skoro ten kontakt w ponad 95% przypadkach, będzie zerwany już dnia następnego? I My mamy szukać dziewczyny/kobiety z którą mamy spędzić resztę życia?! J€BANA KPINA!!! Jak ja już na dzień dobry wiem, że gdy będę mieć 40 - 50 lat to nadal będę sam, jak samotny kaktus na pustyni...
Przykład? Proszę: Poznajesz miłą, sympatyczną dziewczynę przez neta, oczywiście jest super, klei się gadka... Dnia następnego, rano piszesz: "Hej, jakie masz plany na wieczór?", i myślisz że otrzymasz wiadomość? Jest wieczór i nadal cisza, i oczywiście dręczą Cię myśli że pewnie coś powiedziałeś nie tak... Mija tydzień, miesiąc i nadal cisza...
Mało? Przykład drugi: Wystarczy też z kim spędzasz czas w pracy: Koleżanka wybierze tego spokojniejszego do rozmowy, czy tego który lubi sobie śmieszkować? Jak jesteście osobami "spokojnymi" to już k0rwa na dzień dobry jesteście na spalonej pozycji...
Nie rozumiem, i jednocześnie nie na widzę społeczeństwa, rzygać mi się już chcę tymi niepowodzeniami w zakresie jakiejkolwiek komunikacji z drugim człowiekiem, nie mówiąc już o przeciwnej płci... ewidentnie pierdziele już jakiekolwiek kontakty! Teraz wale se Jack'a Daniel'sa i wsł#!$%@? się w Whiskey Blues'a i zaraz idę spać bo jeszcze jedna nocka mnie czeka...

Witamy w świecie samotności... ( ͡° ʖ̯ ͡°) ()

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Akinori456 - Powiem Wam, że na prawdę utrzymywanie kontaktów w dzisiejszych czasach, ...

źródło: temp_file7474814652452786136

Pobierz
Akinori456 - Powiem Wam, że na prawdę utrzymywanie kontaktów w dzisiejszych czasach, ...
  • 2
  • Odpowiedz
@Akinori456: ludzie coraz częściej są mniej reaktywni,

Ja nawet na spotkaniach znajomych mówię: dołóżcie telefony, porozmawiajmy to patrzą jak na kosmitke
  • Odpowiedz