Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@luz3r u mnie 182% crit dmg + 179,3% od kości, chociaż z barberem też już w miliony idę. Niestety z tarczy nie wyciągnę ofensywnych bonusów, bo technicznie to nie jest broń jak fokus, ale chociaż cały ekran bone stormami mogę zasłaniać xD
@Mtsen: Właśnie ciągle mam dylemat - tarcza czy fokus. Ale wydropiłem fokus na poziomie 815 z dużym dmg to już go zostawiłem - mimo, że bonusy ma #!$%@? to dla samego dmg go trzymam xD
via Android
  • 0
@luz3r ja chodziłem z fokusem dopóki "bezlidlowej" tarczy nie wydropiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale od początku byłem nastawiony, że będę z nią chodzić jak tylko mi wpadnie. Cały ekran w bone stormach jest tego warty. Zwłaszcza jak się wydarzenia robi, gdzie nieustannie moby się spawnują. Wszystko samoistnie ginie wokół. () świetnie się farmi helltide'y z nią.
@luz3r: Jezu, skąd wy macie taki DPS? Macie jakieś stronki z bildami do polecenia? Szukam czegoś do Barba pod kręcenie się wirem, siedzę na 50 LVL na pierwszym poziomie i mnie białe moby jadą.
@Gallheari: Ja nigdy nie robię bulidów ze stron - wolę sam eksperymentować, nawet jeśli moja postać będzie gorsza od gotowców.
Na 50 poziomie to już tak jak kolega wyżej napisał - odblokujesz paragony i dopiero wtedy możesz zacząć odczuwać wzrost dmg i def.
@Mtsen: właśnie lecę teraz wdg buildu z maxrolla i nie kumam jednej rzeczy,gram Necro pod Bone Speara,i w paragonach nie pokrywa mi się jedna strona z poradnika z moją,jak jest strona w paragonach z legendarka Bone Grafy to tam ułożenie legendarki i pozostałych skilli jest kompletnie i mnie inne niż to co widzę w poradniku,kumasz o co chodzi?