Wpis z mikrobloga

Faceci po 30tce którzy pracują zdalnie. Gdzie wy znajdujecie nowych znajomych, koleżanki czy kolegów? Jestem strasznie zdesperowany brakiem nowych relacji. Jestem sam jak palec. Relacje podupadły, ludziom nie chce wychodzić się z domu. Jak żyć?
#zycie #zwiazki #relacje
  • 209
  • Odpowiedz
@eskejper czytałem kiedyś taka koncepcję, że w dorosłości ciężej znaleźć przyjaciela bo, poza obowiązkami itp, brakuje nam nieustrukturyzowanego czasu spędzania z innymi.
  • Odpowiedz
  • 24
@eskejper odnawiam stare znajomości, czasem warto odezwać się do kumpli z którymi drogi się rozeszły. na zajęciach ze sportów wali, ewentualnie hobby. znajomi znajomych. ja wziąłem też psa i chodząc z nim na zajęcia i spacery poznałem nowych ludzi. no i są jeszcze mężowie koleżanek żony :D ewentualnie w pracy
  • Odpowiedz
ludziom nie chce wychodzić się z domu


@eskejper: Jak najbardziej ludzie wychodzą z domu - mam na myśli kobiety i przystojnych facetów. Jedni i drudzy nie narzekają na brak propozycji.
  • Odpowiedz
@eskejper: Ja zapisałem się na tańce socjalowe. Nawet jak masz nieco problemy w nawiązywaniu relacji to tutaj jest o wiele latwiej. Dodatkowym atutem są organizowane taneczne imprezy, gdzie możesz już w luźniejszej atmosferze zacieśniać więzi i poznawać nowe osoby. O dziwo jest bardzo dużo ludzi w okolicach 30 na takich zajęciach, więc widocznie nie tylko ty masz taki problem. Ludzie w tym wieku szukają jakichś nowych relacji, zapewne z racji tego,
  • Odpowiedz
@eskejper: nie byłam wtedy na zdalnym, ale nie miałam znajomych w nowym mieście, więc szukało się na wykopie, znaczy na mirko, ale te kilka lat temu może było inaczej na tym portalu, ogólnie były swego rodzaju społeczności i naprawdę to nie był żaden problem by zawołać na piwo kogoś z miasta, w którym było się choćby na weekend, nie mówię już o regularnych spotkaniach mireczków z tego samego miasta

pozdrawiam #
  • Odpowiedz