Wpis z mikrobloga

  • 1
@faerlan na Szrenicy akurat miałem pogodę dzień wcześniej, widoki były. Ale śnieżne, dramat, miało urwać łeb, pizgawica+ totalny brak widoczności, szedłem jeszcze obok szyszaka to w pewnych momentach nawet jego widać nie było XD
  • Odpowiedz
  • 0
@faerlan Ale nie wiem czy się też za głowę złapałeś, ale na dole w Szklarskiej, myślałem że mnie #!$%@? z tymi cenami za głupie zupy, nie wspominam o daniach obiadowych bo to dramat. Ostatecznie dwa dni z rzędu jadłem w barze PRL, mieli fajne ceny i domowe jedzonko w miare przystępnych cenach.
  • Odpowiedz
@willyfog zdecydowanie się z Tobą zgadzam, w Karpaczu i szklarskiej powinien być festiwal kultury żydowskiej urządzany. Nie dostałem tam ani jednego paragonu a hitem był parking za 40zl w Karpaczu. Widoki fajne, trasy z kostka brukowa mniej niż średnie, miejscowości pod górami do duoy. Zaliczone, więcej tu nie wrócę haha.
  • Odpowiedz
@willyfog żeby nie było widziałem na co się pisze, zdjęcia oglądałem. Z drugiej strony zamek Chojnik bardzo przyjemny, polecam też okoliczne skalne miasta po stronie czeskiej. Następne wypady z mojej strony to na pewno będą powtórki bieszczadzkie plus tatry, Karkonoszom mówię dziękuję. Pozdro( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz