Wpis z mikrobloga

Mam wystawiony dom na olx, zapłaciłem miesiąc temu około 60 zł za wystawienie, dzisiaj kończy się ważność i nie wiem czy ja mam to teraz odświeżyć czy czekać aż samo się przedłuży bo ustawiłem autoprzedłużanie tylko nie wiem na jakiej zasadzie to działa i ile będzie kosztować. Ktoś się orientuje? W regulaminie piszą że przedłużenie kosztuje tyle samo co wystawienie to czemu mam możliwość odświeżyć za 16 zł tylko? #olx
tourer - Mam wystawiony dom na olx, zapłaciłem miesiąc temu około 60 zł za wystawieni...

źródło: temp_file4178478059087531765

Pobierz
  • 3
@tourer nie wiem jak z domami ale wystawialem pare rzeczy na olx i to dzialalo tak że przedluzenie jest darmowe,po prostu zeby ogloszenia nieaktywnie nie wisiały na portalu dlatego po miesiacu trzeba kliknac przedluz,a opcja odswiezenia jest platna bo przenosi twoje ogloszenie spowrotem na sama góre wszystkich ogloszen przy wyszukiwaniu
Dlaczego nie na otodom? Ciut drozej ale OLX to raczej nie jest miejsce na to? To ten sam podmiot.
Ile masz telefonow od pokemonow (posrednicy) ze oni ci pomoga i sciem ze maja klienta ale umowa i chce miec wlasne ogloszenie (konkurencje dla ciebie...)