Wpis z mikrobloga

@ater mozna Pustelnika nie lubic, ze to taki lisek chytrusek, ale on ma pojecie jak wyglada nowoczesna polityka i potrafi dobrze sie zakrecic by ugrac role prezydenta. Podstawowy chocby fakt, pozotali vice nie sa tak prezentowani jak on.
  • Odpowiedz
@ater: mialem okazje poznac Adama Pustelnika jakies 8 lat temu, jak dopiero zaczynal swoja kariere w UM Lodzi. Pamietam jak na spotkaniu wszystkie laski sikaly po rajtkach, zachwycajac sie jego uroda. Potem szybki Google Search a tam zdjecia Adasia bez koszulki, z wyborow Mistera chyba Uniwersytetu czy cos z przed paru lat. Nie dziwie sie tym laskom...
  • Odpowiedz
@tekserew: delfin jest szykowany na następcę Zdanowskiej już od dłuższego czasu, nie znam go z żadnych osiągnięć, natomiast jest na każdym możliwym zdjęciu i chyba ma jakiegoś osobistego fotografa. Wygląda to nieciekawie.
  • Odpowiedz
@tekserew: @Boroova
ten pustelnik wygląda na strasznego jełopa. Kto o zdrowych zmysłach zaprosiłby Midela, który tworzy sektę inwestycyjną, a za bilet na zjazdy każe płacić naiwniakom po kilka tysięcy? Żenujące to miasto jest.
  • Odpowiedz
@jarqos: ty rzygasz, ale w polityce najważniejsze jest by ludzie kojarzyli twarz. Im częściej kogoś widzą - nie ważne w jakiej sprawie, tym łatwiej zapamiętują. Potem wystarczy kojarzyć twarz z nazwiskiem. To przekłada się na wybory. Możesz pozostałych kandydatów nie kojarzyć, ale tego konkretnego kojarzysz (nie był może taki zły) i na niego oddajesz głos.
  • Odpowiedz
@MonsterKill: W weekend urodzinowy z 3 razy go widziałem na mieście i faktycznie cały czas ktoś z aparatem, albo telefonem obok niego aby robić zdjęcia był :D Ja tam słyszałem o nim generalnie w miarę dobre opinie, chociaż jak na razie to jako wiceprezydent niewiele robi poza pustym PR. Do tego totalnie nie ma żadnego środowiska politycznego wokół siebie, więc nawet jak zostanie prezydentem to pewnie inni będą współrządzić z
  • Odpowiedz