Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Sorry ze polece prywata ale musze wyjasnic tu pewna spraw skoro pewien pajacyk tu niby wrzuca jakies info o mnie zwiazane z tagiem.
Chodzi o to ze jeden zaklamany mitoman i konfabulant @Kroledyp probuje oskarzac mnie o multi konta z ktorych niby obrazam ludzi a zwlaszcza Tharonga. I wrzuca niby moje komentarze z gniota u Pucina ( co ma Pucin do Tharongu?). I tak, Ktos o podobnym nicku I mojego zyczy Pucinowi powodzenia a ten koniotrzep @Kroledyp oskarza mnie o obrazanie kogos. I dodatkowo pisze z jakims Wykopkiem ktory sugeruje mu zeby mnie dojechac...
@Kroledyp wy to sie mozecie we dwoch dojechac ale w kolejarza :) tylko kolejnosc ustalcie bo ty chlopaczku lubisz jakies mroczne fantazje.
I ten tag powstal zeby obnazac falsz i zaklamanie naszych polonijnych bezsensmenow w Kambodzy a jezeli jest jakis powod zeby ich pochwalic bo zrobili cos pozytywnego to nie mam z tym problemu. Ale proby tego pajacyka z drugim zyebem zeby mnie tu "dojechac" to ten sam poziom co mitoman Gapcio. Powody moze inne ale poziom skooorwienia ten sam.
PS
A to niby ten komentarz za ktory mam byc dojechany. @Kroledyp pamietaj ze zawsze mozesz liczyc na krasnala ogrodowego :)
Nightshift_ - #raportzpanstwasrodka
Sorry ze polece prywata ale musze wyjasnic tu pew...

źródło: GridArt_20230803_091234258

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Kroledyp:
ciebie niby sledze ???
A to niby nie mam nic do roboty tylko grzebac w rynsztoku ???
Az tak to sobie dobrze nie rob.
Nie dosc ze mitoman i konfabulant to jeszcze narcyz.
Ale trzymaj chociaz fason bo zaczales od obszczekiwania i toczenia sliny z pyska a konczysz na skomleniu jaki ty biedny jestes. Badz twardy jak Gapcio. Boso ale w ostrogach chlopaczku ;)
  • Odpowiedz