Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Sorry ze polece prywata ale musze wyjasnic tu pewna spraw skoro pewien pajacyk tu niby wrzuca jakies info o mnie zwiazane z tagiem.
Chodzi o to ze jeden zaklamany mitoman i konfabulant @Kroledyp probuje oskarzac mnie o multi konta z ktorych niby obrazam ludzi a zwlaszcza Tharonga. I wrzuca niby moje komentarze z gniota u Pucina ( co ma Pucin do Tharongu?). I tak, Ktos o podobnym nicku I mojego zyczy Pucinowi powodzenia a ten koniotrzep @Kroledyp oskarza mnie o obrazanie kogos. I dodatkowo pisze z jakims Wykopkiem ktory sugeruje mu zeby mnie dojechac...
@Kroledyp wy to sie mozecie we dwoch dojechac ale w kolejarza :) tylko kolejnosc ustalcie bo ty chlopaczku lubisz jakies mroczne fantazje.
I ten tag powstal zeby obnazac falsz i zaklamanie naszych polonijnych bezsensmenow w Kambodzy a jezeli jest jakis powod zeby ich pochwalic bo zrobili cos pozytywnego to nie mam z tym problemu. Ale proby tego pajacyka z drugim zyebem zeby mnie tu "dojechac" to ten sam poziom co mitoman Gapcio. Powody moze inne ale poziom skooorwienia ten sam.
PS
A to niby ten komentarz za ktory mam byc dojechany. @Kroledyp pamietaj ze zawsze mozesz liczyc na krasnala ogrodowego :)
Nightshift_ - #raportzpanstwasrodka
Sorry ze polece prywata ale musze wyjasnic tu pew...

źródło: GridArt_20230803_091234258

Pobierz
  • 21
@Kroledyp: I znowu lezysz i kwiczysz obsrancu ;) Miales pokazac jakies dowody, multi konta , komentarze czy co tam jeszcze a pokazales tylko ze ze pukasz od spodu w szambo u Gapcia. I zostawiam cie juz ze swiadomoscia ze niewazne jak bardzo bedziesz cisnal po Gapie to i tak on ma przewage nad toba bo moze czasami zabawic sie z Tharongiem a tobie zostaje tylko krasnal ogrodowy ;)
@Kroledyp: I pomyslec ze wiekszosc wykopkow gardzi Gapciem ale jeden koniotrzep z checia by sie z nim zamienil z nadzieja na ... cokolwiek innego niz trzepanie sie do zdjecia Tharongu. Bleehhh...
@Mikkkoo: oj nie. Widzialem Wasze dyskusje na tagu ale bylem w podrozy i jakos nie moglem bardzo zareagowac na ten wyrzyg tego koniotrzepa. No ale widzac co to za scierwo ktore probuje manipulowac opinia na tagu nie da sie nie reagowac. Stulejarz ktory sprytnie rzyga na Gapcia wpisujac sie w trendy tagu jednoczesnie probuje wybielac flejtucha Tharonga. I przy tym probuje oczerniac niektorych tagowiczow przy tym kreujac sie na obronce khmerow
@Mikkkoo: luknij jeszcze na to. Ten stulejarz obszczekiwal pierwszy kazdego kto cos napisał na Tharongu a dzisiaj ktos wrzucil fotke "usmiechu" Tharonga a ta choragiewka obsrala pampersa i po moich postach zalajkowala to oblesne zdjecie. W dyskusji z Toba plul jadem a dzisiaj juz skulil ogon i cisnie z zebow Tharong. Obrzydliwa kreatura
Nightshift_ - @Mikkkoo: luknij jeszcze na to.  Ten stulejarz obszczekiwal pierwszy ka...

źródło: Screenshot_20230803_140200~2

Pobierz
@Kroledyp: ooooo juz mnie nie bedziesz "dojezdzal" z kolega tylko bedziesz mnie "wyczekiwal i leczyl" ???
Gangster, detektyw, lekarz, psychiatra, psycholog, terapeuta ... ja #!$%@?;)
Nawet Gapa nie ma tyle profesji i fakultetow ;)
I moze czuc sie zagrozony konkurencja jeszcze wiekszego lgarza i konfabulanta.
No nic czekamy razem ale mysle ze jestem w lepszej sytuacji. Ktos zauwazyl ze masz zle dni bo malo Tharongu na gniotach.
I to moze byc
@Nightshift_: ja tam gościa nie śledzę, po mnie przywalił się jeszcze do kogoś, można sprawdzić. Mogę tylko napisać, że mój portret psychologiczny, który nakreślił, tren tagowy psycholog, jest jak kulą w płot. No ale chłopak szuka możliwości wylania frustracji i inwektyw na innych. Ty idziesz grubo, ode mnie nie usłyszał ani jednego obraźliwego słowa, więc ta reakcja nie jest związana z adwersarzem, tylko grubszym jakimś problemem.
Ktos zauwazyl ze masz zle dni bo malo Tharongu na gniotach.


@Nightshift_: słuchaj ale to ty się do mnie #!$%@?łeś raz drugi i trzeci a nie odwrotnie, zacząłeś na mnie wylewać swoje frustracje seksualne #!$%@?ąc mi od miesiąca za uchem coś ruchaniu, grzebiesz mi po profilu, śledzisz, masz ze sobą problem i to spory.
@Mikkkoo: zaden psycholog tylko taka tagowa chihuahua. Zza plotu obszczekuje sie jak dobrman a jak otworzysz furtke to sie o malo nie zabije o wlasny ogon.
Dobrze ze przypomniales o tym drugim mirku do ktorego pyskowal. Musze to sprawdzic w wolnej chwili .