Wpis z mikrobloga

Mnie ta przygoda KÍ Klaksvík <z perfekcyjnym farerskim akcentem> w eliminacjach do Czempions Lig w ogóle nie dziwi. <Pol ze zdziwieniem: ale jak to?!> Tak to, że ja mecze ligi Wysp Owczych oglądam co tydzień. I widzę jaki ta drużyna zrobiła postęp, progres. W dużej mierze dzięki fantastycznej pracy trenera Magne Hosetha. Ja w ogólę muszę wam powiedzieć, że szalenie mocno się z tym klubem identyfikuję <długa pauza, głębokie spojrzenie w oczy Smokowskiego>. Albowiem ja też pochodzę z małej miejscowości, gdzieś na peryferiach Europy. I się tego nie wstydzę. Bo to mnie wzmocniło, zbudowało, zahartowało. I dzięki temu, na przekór wszystkim, nie mając żadnych znajomości, koneksji, wyłącznie dzięki własnemu talentowi i tytanicznej pracy doszedłem na szczyt. I tego samego życzę Klaksvík.

#mecz #kanalsportowy
jacas - Mnie ta przygoda KÍ Klaksvík <z perfekcyjnym farerskim akcentem> w eliminacja...

źródło: 61ebe6204a736_o_full

Pobierz
  • 3
@jacas: Jeszcze dziś rano przed meczem rozmawiałem telefonicznie z prezesem Klaksvik, oczywiście wymieniliśmy spostrzeżenia dotyczące samego meczu, natomiast panowie prezes Tummas Lervig zdradził mi plany zespołu na najbliższe lata, panowie tam się szykuje naprawdę fajny projekt, tam się wszystko zgadza. I teraz popatrzmy klub składa się praktycznie z samych krajowych piłkarzy, można? Oczywiście, że można. Panowie większość z tych piłkarzy na codzień normalnie pracuje i oni dziś awansowali do europejskich pucharów
Dodałbym jeszcze nie mieliśmy w domu na samochód, tylko dentystę i teatr oraz buty. Oni też tak mają. Na parkingu na łączce pod stadionem stoi Twingo trenera. Panowie w takiej Barcelonie Xavi jeździ Audi A8, a w City Guardiola odleciał i ma Ferrari Enzo. Twingo to taki synonim ciężkiej pracy, której efektów jeszcze nie będzie widać przez lat 10, ale już są. Hacken to tylko pierwszy krok do ogrywania FC Porto czy