Wpis z mikrobloga

@Wodowy11: Jeśli już musi być, to nie wszyscy i nie ze względu na płeć, a ze względu na zdolności fizyczne i psychiczne jednakowe dla każdego kandydata.
Nie ma sensu każdego wykopka i każdej julki pchać w kamasze.
  • Odpowiedz
@Wodowy11: Jestem przeciwko obowiązkowej służbie wojskowej w czasie pokoju. Choć jestem za obowiązkowymi (krótkimi, regularnymi) ćwiczeniami wojskowymi.

Jeśli jednak służba byłaby obowiązkowa dla obu płci to jednak musi być dostosowana do zdolności organizmu (np. kwestie hormonalne)
  • Odpowiedz
@Wodowy11: tak patrzac na te nagrania z Izraela to mam wrażenie ze te kobiety to głównie tam są by robić propagandę i "motywować" facetów presją (nawet kobiety służą w wojsku! Nie jesteś mężczyzną!). Bardzo malo ich widać w prawdziwej akcji
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: no troche tak jest bo one na 'froncie' to nie występują, weź sobie poszukaj jakiegoś filmiku z IDF co naparzają się z palestyńczykami i znajdź tam babe w mundurze :D, jedynie tyły, logistyka by kręcić dupami do filmów
  • Odpowiedz
@Wodowy11: ja jestem totalnie ZA obowiązkiem szkolenia kobiet w wojsku, JEŚLI taki obowiązek będzie względem mężczyzn.

Szeroko pojęta pomoc podczas wojny (zaopatrzenie, przygotowywanie jedzenia, opatrywanie rannych) jest kluczowym elementem prowadzenia działań zbrojnych. Faceci się strzelają - kobiety niech potrafią ich na tyłach połatać, nakarmić i wspomagać. Na frontalne szkolenia to tylko chętne niewiasty.

Jednocześnie za zajście w ciążę w trakcie odbywania obowiązkowych ćwiczeń (czyli sławne L4 po miesiącu od zalania formy)
  • Odpowiedz
@Wodowy11: chore marzenia inceli o państwie na miarę Afganistanu - zdarzyło ci się przespać z typem z Tindera, należy ci sie biczowanie i ukamienowanie xD. Ja proponuję karę za bycie incelem i przegrywem - nikt nie potrzebuje słabych i marnych jednostek plujących jadem w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
czy może z większymi przywilejami dla kobiet, czy bez dyskusji kobiety nie powinny odbywać przymusowej służby.


@Wodowy11: Jak w ogóle możesz o coś takiego pytać? Albo jest równość albo robimy z kobiet niewolnice. Nie ma innej drogi.
  • Odpowiedz