Wpis z mikrobloga

Ja pitole czaicie motyw!!! Kolega lat 35, po podwójnych studiach wycofany społecznie, nadmiernie spokojny, ale z ogromną wiedzą ogólną , bez prawka i angielskiego. Stracił robotę na początku tego roku, musiał dorywczo po znajomych robić, a na jego CV nie odpowiada nikt bo ma bardzo dużo pracodawców w CV przez 7 lat . I sytuacja taka że wreszcie z Urzędu Pracy dostał skierowanie na staż do biura transportowego jakaś infolinia czy coś. I przyszedł do młodego janusza dostał test krótki który wg janusza dobrze rozwiązał , janusz go zapytał 2 zdania i napisał mu na skierowaniu że rekrutacja trwa XD. Janusz go zwodzi że rekrutacja trwa a na fb codziennie ogłasza że szuka osoby na staż to pewnie nikt mi się nie zgłasza albo szuka supermena XD. Czy to jest poważne typ jest inteligenty i wykształcony , ma swoje minusy i problem z tym że długo juz nie pracuje. Ale żeby na głupi staż takie jaja XD ?? #januszebiznesu #zalesie #bezrobocie #praca #przegryw #wykop
  • 6
via Wykop
  • 0
@klementyna123: ale to jest #!$%@?ństwo podobno praca jest wszędzie od ręki i każdy ją dostaje a co dopiero jakiś głupi staż który w 100proc opłaca Urząd Pracy??? Powinni brać z marszu #!$%@?
@sols: Niech wyśle CV do Januszeksa to mu odpowiedzą, wszelakie korpo wystawiają ogłoszenia widmo, niby szukają niby nie, a na koniec końców biorą kogoś po znajomości a ogłoszenia nadal wiszą. Typ co go nie przyjął na staż pewnie zrobił to specjalnie bo chce ugrać jakieś dofinasowanie cokolwiek. Niestety sytuacja na rynku pracy jest tragiczna jak ktoś nie chce robić na 3 zmiany, albo zostać kurierem, a te brednie o niskim bezrobociu
@sols: #!$%@?, mógł #!$%@?ć na sezon nad morze przez sezon spokojnie by wyciągnął jakieś 10 12k na melexie czy zmywaku albo jakimś service room na domkach czy kajakach. Do tego dach nad głową i micha. Później niech robi papiery na jakiś fach, maszynista kierowca w zkm albo jakiś zawód spawacz ślusarz operator cnc u mnie w mieście w up pełno tego gówna cały kurs prawka na d za free i zatrudnienie.