Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: +Co jest takiego złego w tym testemencie PW? 70 lat później jeszcze lepiej widać, że wielki kapitał jest wrogiem ludzkości. Każda idea już sprzedana, a wielki kapitał dąży zawsze do nieskończenie wielkiego zysku kosztem pracy setek milionów ludzi. A jeszcze żyjemy w czasach gdzie żeby móc kupić mieszkanie trzeba wziąć kredyt na całe życie xd.

Chociaż z drugiej strony może warto walczyć o potężnego Amazona, butelki na mocz i luksusowy
@Ktore_to_juz_konto:

myślę że mogli o to nie walczyć bo za gospodarkę komunistyczną nikt ginąć nie będzie chciał, a zostało to wpisane bo liczyli na pomoc ZSRR


No nie sadze

1. Opuszczenie terytorium Polski przez wojska sowieckie oraz przez rosyjską policję polityczną.

2. Zaprzestanie prześladowań politycznych, którego dowodem będzie:

a) zwolnienie skazanych i uwięzionych w procesie moskiewskim,
b) amnestia dla więźniów politycznych oraz dla wszystkich żołnierzy AK i dla tak zw. „oddziałów
Przed państwem koalicjant Tuska. Ja tylko przypomnę, że propagowanie komunizmu jest w Polsce nielegalne.


Uprzedzę neuropków: debilu ale przecież to testament Polski Walczącej więc można postować skrajne glupoty.


W komentarzu bonus.


@Ktore_to_juz_konto: to hasła Polski Walczącej
wy dalej mózgi nie wiecie ze to fragment testamentu polski walczącej?


@TenXen47:
Ej, ale w sumie to #!$%@? mnie to obchodzi? xD Masz Biblię w której są wielokrotne nawoływania do morderstw i też się takim gównem będziesz podpierał formułując jakiekolwiek argumenty? Miej rozum i godność człowieka. Jak widać nawet chrześcijański Bóg #!$%@? głupoty.