Wpis z mikrobloga

Bonżur. Odkąd pamiętam siedzę w klimatach oklutystyczno-mistycznych. Zaczęło się od basic stuff jak #uap #ufo ale ewoluwało w konkretniejsze rzeczy na część z których nie ma nawet tutaj tagów. Jak chce ktoś pogadać albo podpytać o przemyślenia na tematy z zakresu filozofii, religii, alchemii, remote viewing, tarota, sensu życia, cykli cywilizacji czy po prostu folii to lecimy. Poprzednia nitka z kilkoma ciekawymi tematami tutaj: https://wykop.pl/wpis/72174473/elo-odkad-pamietam-siedze-w-klimatach-oklutystyczn
itterasshai - Bonżur. Odkąd pamiętam siedzę w klimatach oklutystyczno-mistycznych. Za...

źródło: 122123015_203800137800062_3405132910300810985_n-2271749998

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@GoNpKNSsz: jest spoko książka w temacie: Robert Sepehr - species with amnesia. Osobiście uważam, że na milion procent były wcześniejsze zaawansowane cywilizacje (czy to kulturowo, czy chociaż po części technologicznie). Takim bardziej namacalnym przykładem może być mechanizm z Antykithiry.
  • Odpowiedz
  • 0
@GoNpKNSsz: od treningu Zen. dojdź do stanu w którym nie pojawiają się myśli podczas medytacji albo przynajmniej do momentu kiedy jesteś w stanie pozbyć się szybko natręnych myśli i wczyczylić się na to co czujesz. same technikalia są mega łatwe, można sobie na kartce rozpisać w 5 minut.
  • Odpowiedz
  • 0
@rysio77: o stary nie ma mam nic konkretnego w tym temacie akurat. ale jak chcesz sobie posłuchać creepy stories po prostu to fajny jest podcast 'Supernatural with Ashley Flowers'.
  • Odpowiedz
  • 0
@presburger: i tak i nie. książka jest dość utopijna, natomiast zamysł jest trafny. jeśli chodzi o rozkminy polityczne to ja nie mam tu za wiele do powiedzenia. osobiście uważam, że niesamowicie ciężko byłoby 'zmienić świat' i obecnie najlepszym wyjściem jest po prostu krok w bok i odsunięcie się od tego wszystkiego, zmiana trybu na samowystarczalny lub w małych społecznościach.

co do innych książek to nie wiem jakie dokładnie tematy by
  • Odpowiedz
obecnie najlepszym wyjściem jest po prostu krok w bok i odsunięcie się od tego wszystkiego, zmiana trybu na samowystarczalny lub w małych społecznościach.


popieram!

co do innych książek to nie wiem jakie dokładnie tematy by Cię interesowały. Rudolf Steiner w kwestiach ezoterycznych jest gruby, jego książka 'brama księżyca i brama słońca' dosłownie mi się wyśniła a nie znałem go wcześniej.


steinera jeszcze nie czytałem, dzieki za przypomnienie. ja ogólnie jestem po przeciwnej
  • Odpowiedz