Wpis z mikrobloga

Mnie najbardziej #!$%@? fakt, że skoro na zweryfikowanie czy w ogóle helikoptery naruszyły naszą przestrzeń, MON potrzebował ile? 6? 8 godzin?! Ja pier..... To co by było gdyby była okazja do zestrzelenia takiego helikoptera, ile trwało by podjęcie decyzji czy strzelać czy nie? Pewnie pilot zdążył by wrócić do siebie, wylądować i otworzyć flachę. U nas by padł wtedy rozkaz do zestrzelenia. To jest jakieś przewlekłe upośledzenie w przepływie informacji, w decyzyjności. #ukraina #rosja #wojna
  • 8
@Kononienko: co by nie mówić o sułtanie kebabu i jego kramie, jak ruski myśliwiec wleciał w przestrzeń powietrzną turcji to było tango down błyskawicznie.

Te nasze cięcie to powinny dymisję dostać za taki refleks. W zasadzie to za całokształt, wliczając balon i rakiety.
Mnie najbardziej #!$%@? fakt, że skoro na zweryfikowanie czy w ogóle helikoptery naruszyły naszą przestrzeń, MON potrzebował ile? 6? 8 godzin?!


@Kononienko: Może chcieli to po prostu zamieść pod dywan, żeby nie robić paniki.
@limakzsuetam: i zostało wysłane bo polskie śmigłowce latały nad białowieżą chwilę później jak wynika ze źródeł twitterowych, osobiście też słyszałem myśliwce latające dość intensywnie nad moim zadupiem 150km od granicy.