Wpis z mikrobloga

#triathlon #kanalsportowy #mikrokoksy
Ja #!$%@?ę, obejrzałem cały HEJTPARK i takich fikołków jak u Karasia to dawno nie widziałem XD Najpierw wydał oświdczenie, z którego wynika, że niczego nie brał i nie wie o co chodzi. Następnego dnia mówi, że brał ale do walki i to nie ma nic do rzeczy. Potem jeszcze się okazuje, że jest na tyle głupi, że wszystko konsultował z HOBBYSTĄ, który swoją drogą powinien ktoś szybko zgarnąć, bo działa prawdopodobnie niezgodnie z prawem. Świadomie szprycował się do walki, chociaż wcześniej gadał co innego. Do tego cały czas zarzeka się, że tak jakby jest naturalny w triathlonie i sobie dalej będzie występował i zdobywał tytuły w innych federacjach XD 100% zaufanie do swojego teamu też nie jest za mądre.

Warto zwrócić uwagę na sylwetkę karasia która przeszła ogromną metamorfozę wg mnie na przestrzeni ostatniego roku. Za czasów gdy trenował tylko tri mówił że waży w okolicach 62 kg. Na walkę do fame wniósł 70 kg a był docięty wydaje mi się bardziej niż jak trenował samo tri. Już wtedy coś podejrzewałem, w szczególności łapy mu się napompowały jakby jedyne co robił to siłka. (picrel) Wiadomo że dalej jest szczupły ale wbicie 8 kg czystego mięśnia w parę miesięcy to jest jednak ponadprzeciętne osiągnięcie.

P.S. RK zablokował możliwość komentowania na swoim IG, po czym przywrócił tę możliwość, ale zniknęły niemalże wszystkie głosy krytyki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie on jest skończony, ale nie dlatego, że się szprycował, ale po prostu jest debilem o mentalności małego dziecka XD
Wormditt - #triathlon #kanalsportowy #mikrokoksy
Ja #!$%@?ę, obejrzałem cały HEJTPARK...

źródło: 317841633_207112798423400_3296599823454498349_n

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Wormditt: a najśmieszniejsze jest to, że gdyby nie jego nieudolna chęć bycia transparentnym to pewnie przeszłoby to kompletnie bez echa, bo federacji nic publicznie nie oświadczyła, a w konkurencji startuje całe 10 osób na świecie i śledzi to podobna ilość ludzi xD
  • Odpowiedz
@Wormditt zwykły #!$%@?, na pewno nie bił mastera solo, bo w kontekście właśnie kości mogłoby się to skończy tragicznie przez uwalony estradiol. Wiec testosteron tez leciał w tle. Takie tłumaczenia tego Michała Dwuimiennego to łykną tylko normiki.

Inna sprawa, ze ten gość to zwykły buc i dobrze, ze jego kariera już definitywnie jest w dupie. Jest strasznie apatyczny, zmęczył mnie psychicznie ten odcinek.

Co do kwestii sylwetkowej to po prosty nabity glikogenem
  • Odpowiedz
  • 2
to pewnie przeszłoby to kompletnie bez ech


@Hershel: powiedział to nawet w hejtparku - jedna osoba wpadła na ostatnich zawodach i do dzisiaj nie wiadomo kto to jest, bo federacja nie upublicznia takich rzeczy.
@Poczuj_Rurznice tak jak napisałem we wpisie - hobbysta, bo ten koleś tak się przedstawił w hejtparku XD do tego nie przedstawił się z imienia i nazwiska i wcale mu się nie dziwie bo zaraz zrobi mu się
  • Odpowiedz
@Wormditt co jak co ale gosc jest mimo wszystko wybitny. tymi osiągnięciami. Co do samej walki, to przed nią miał kontuzje, z tego co ktoś mówił z ich spalonego klubu to nawet sparował pięści na kolanach, żeby nóg nie obciazac w momentach krytycznych, a i tak wygrał walkę z Filipkiem, który sztuki walki trenował już znacznie wcześniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@iTuTego: nie ujmuję mu tego, bo te substancje, które brał nie przełożyły się nawet w ułamku procenta na osiągi w tri (o ile rzeczywiście brał tylko przed walką). A Filipek to antytalent więc żaden wyczyn xd
  • Odpowiedz