Wpis z mikrobloga

nie chciałem blatu z MDF bo spuchnie


@maziczek: Blat z MDF? Nie pomyliło Ci się z płyta wiórową? Nic nie spuchnie, wystarczy dobrze zafugować od ściany silikonem i pod spodem.
  • Odpowiedz
@cutthroat: dzięki za fatygę Mirku, już chyba wszystko widzę. Masz delikatnie wpuszczaną tą umywalkę i przez to woda Ci ładnie spływa :( a już myślałem że jest jakiś magiczny model o tak niskiej wysokości i spadzie. niestety u siebie nie mam szans na wpuszczenie nawet kawałka, jedynie otwór na elastyczny syfon.
cebula12klocuch13 - @cutthroat: dzięki za fatygę Mirku, już chyba wszystko widzę. Mas...

źródło: wpuszczany kawalek

Pobierz
  • Odpowiedz
@cebula12klocuch13 miałem ten dylemat 2 miesiące temu, mam podobna umywalkę o wysokości 13 cm, baterie wypuszczaną ze ściany i wszystko dookoła jest ochlapane - nie tyle z wnętrza umywalki co z rąk. Tu sięgasz do kranu, tu po mydło, tam po szczoteczkę i wszystko wszędzie chlapie bo blat jest niżej, umywalka wyżej, bateria jeszcze w innym miejscu... jak to Twoja jedyna łazienka to będziesz się wkurzał ;)
  • Odpowiedz
@cebula12klocuch13: Mam taką jak na foto, dużą więc nic się nie rozchlapuje. Jakby była mniejsza to by pewnie chlapało.
Jedyna wada to to że dno jest płaskie, mały spad przez co brudzi się mocniej niż zwykłe umywalki. Szczególnie w połączeniu z korkiem w odpływie (coś jak na foto które wrzuciłeś) - woda z kranu spada na ten korek przez co robi kurtynę która dodatkowo zatrzymuje wszystko.
  • Odpowiedz
Jakby ktoś był ciekaw jak zakończyła się sprawa: mimo że liczę się z głosami Mirków i nieraz przychodzę tu coś konsultować to wbrew opiniom poszedłem w odradzaną tu, nablatową umywalkę z małym spadem (Rea DENIS + bateria Rae ORIX) i jestem bardziej niż zadowolony.

Pomimo że blat jest nad pralką, więc wysokość montażu jest dosyć duża to użytkowanie jest bardzo wygodne (1.85 here, różowy 1.77). Szerokość umywalki jest wręcz genialna - można
cebula12klocuch13 - Jakby ktoś był ciekaw jak zakończyła się sprawa: mimo że liczę si...

źródło: reaumywa

Pobierz
  • Odpowiedz