Wpis z mikrobloga

@ExtraPensja: ta myślisz, że zaraz Ci przywiozą... no mi pierwsze 2t przywieźli nie zbyt suchego ale nie był też bardzo mokry. Tak powierzchownie tylko. Teraz czekam na kolejne 2t. Wczoraj w końcu kdw odblokowało się to się dało zamówić.
@AnonimowyPan: Ja robie taki myk, ze podjezdzam na kdw i pytam sie co maja na placu sprowadzone. Jezeli maja to co bym chcial to zamawiam na pgg a na drugi dzien jade spowrotem na kdw i mowie zeby mi przywiezli pod dom. W zeszlym roku tez tak zrobilem i nie czekalem miesiacami az nazbiera im sie klientow na dany wegiel zeby wyslali ciezarowke po to.
@ExtraPensja: tak tylko że ja te drugie dwie tony miałem z tej niby promocji a opłaciłem teraz bo wcześniej kdw było zablokowane. Patent może i masz dobry ale jak Ci zależy na konkretnym węglu to tak nie zrobisz.
@AnonimowyPan: Ja #!$%@? te ich promocje i kupuje jednorazowo bez swirowania. Zawsze mi zalezy na weglach z konkretnych kopalni. Mam swoje ulubione np. Wesola, Bobrek, Wujek, Marcel i jakos zawsze na moich skladach ktorys z nich jest wiec patent dziala. Tymi slabymi weglami jak Ziemowit czy Janina gardze i nawet za nimi sie nie rozgladam.