Wpis z mikrobloga

Brodziec Piskliwy na moczarach - wideo własne, nagrane telefonem przez lunetę. Zrobione wczoraj o zachodzie słońca.

ps.Nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo dobrze działa na umysł takie posiedzenie w krzakach bez myślenia o polityce i ekonomii i wojnie - tylko patrzenie sobie jak jakis ptaszor czyści sobie piórka XD

Jak ktoś ma ochote obserwować/czarnolistować albo pooglądać poprzednie foty - to wszystko jest pod moim autorskim tagiem: #zwierzynaijonesa

#smiesznypiesek #ornitologia #ptaki #przyroda #natura #fotografia #fotografiaprzyrody
ijones - Brodziec Piskliwy na moczarach - wideo własne, nagrane telefonem przez lunet...
  • 11
ps.Nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo dobrze działa na umysł takie posiedzenie w krzakach bez myślenia o polityce i ekonomii i wojnie - tylko patrzenie sobie jak jakis ptaszor czyści sobie piórka XD


@ijones: w ostatnie upały lubię sobie patrzeć, jak brubelki taplają się w w tacce z wodą, którą im wystawiłem.
są megaurocze, jak się tam bawią, i chyba szczęśliwe. xD
  • 1
Poleciłbyś dobry atlas?


@Katedra_z_chlebkiem: w sumie to sam szukam czegoś fajnego :)

Na teraz mam "Europe's Birds: An Identification Guide" - Rob Hume i myślę że jest bardzo spoko - ale jak kupiłem sobie "Field Guide to the Birds of North America" od National Geographic, to wiem że da się zrobić 10x lepszy niż ten o ptakach europejskich. :) Niestety National Geographic nie wypuścił jeszcze wersji na nasz kontynent.

Jakbyś coś
  • 1
A jaką masz nakładkę do digiscopingu? Też mam celestrona z tej serii i przydałby mi się taki wihajster.


@okim: Tu masz linka Wihajster do digiskopingu od Celestrona - ale uniwersalny i pasuje do wszystkich.

PS. Z jednej strony to naprawde solidna rzecz i szybko się go ustawia, z drugiej to myślę że jest mocno przeinżynierowany i jak masz cięzki telefon to trzeba wsadzić jakiś "dystans" ( kartonik albo coś ) na