Wpis z mikrobloga

W dniu dzisiejszym miałem praktyczny egzamin na kategorię A, wynik negatywny z powodu zbyt wolnej jazdy która utrudnia ruch. Widziałem znak i byłem świadomy że wjeżdżam do strefy zwiększonej dozwolonej prędkości na terenie zabudowanym do 70km/h więc powoli przyspieszałem i jechałem z prędkością ok 53-57, nie jechałem szybciej ponieważ czułem boczny wiatr i do głowy by mi nie przyszło że to może być błąd, jasne jest dla mnie że jazda 40km/h na 70tce to utrudnianie jazdy ale 55? Czy ktoś miał podobną sytuację? Czy warto się odwołać i złożyć skargę z powodu niezgadzania się z wynikiem egzaminu ?
#motocykle #prawojazdy #prawo #samochody
  • 48
  • Odpowiedz
@DR1W3R: p4wl to idiota strugający inteligenta, każdy wie że na polskich drogach jedzie się nie 70 a 80-90 a egzaminy na prawo jazdy nie uczą jak jeździć tylko jak zdać egzamin (konkretniej uczą spostrzegawczości i wbijania wszystkich kruczków na blachę żeby nie dać im nawet 1 powodu do oblania)

Wielu motocyklistów jeździ kilka lat na #!$%@? bez prawa jazdy - i robią dopiero jak ich w końcu złapią na kontroli
  • Odpowiedz