Wpis z mikrobloga

@mickpl: Pewnie trochę podkoloryzowane, ale jak zajrzałem do tabelki z mieszkaniami, którą robiłem w lutym to 90% też jest sprzedana w Warszawie.
  • Odpowiedz
@mickpl: fajne mieszkania w Warszawie znikaja w max tydzien. zostaja same pazdzierze. polecam adradar.pl , wykup sobie abonament na miesiac i po 2-3 tyg popatrz na statystyki ofert ktore dodales do obserwowanych.
  • Odpowiedz
@Antiax: a na wkład własny zarabiałeś zbierając truskawki w Niemczech? Ogólnie są opcje na portalach, żeby dodać do obserwowanych/ulubionych.
  • Odpowiedz
  • 1
@mickpl to jest niedorzeczne, większość ciekawych ofert w małych miasteczkach znika w kilka tygodni to co dopiero w takiej Warszawie
  • Odpowiedz
Chyba by mi życia nie starczyło żeby znaleźć 180 odpowiadających mi mieszkań. Przy dzisiejszym budownictwie jaram się jak znajde jedno przez 5h przegladania ogłoszeń
  • Odpowiedz
90% też jest sprzedana w Warszawie.


@Antiax: no szok, mieszkania w największym mieście Polski (do którego migruje większość młodych) się sprzedają
  • Odpowiedz
Pewnie trochę podkoloryzowane, ale jak zajrzałem do tabelki z mieszkaniami, którą robiłem w lutym to 90% też jest sprzedana w Warszawie.


@Antiax: Warszawa to specyficzny rynek, więc nie ma co na nią patrzeć jako przykład dla reszty Polski.
A druga sprawa jest taka, że sam patrzę na ten rynek i widzę, że mieszkania co widziałem około roku temu, najpierw zniknęły a teraz znowu są wystawione. I nie jest to 10%
  • Odpowiedz
@mickpl: ale Ukraińców mniej, więc logiczne że wynajem spadł. Co wcale nie znaczy że ceny spadną przy tej okazji, ale tego dowiesz się na jednodniowym kursie z ekonomii, wystarczy pójść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz