Wpis z mikrobloga

To samo by pisali, gdyby wrócił Dziambor.


@PiccoloColo: Na czymś się jeszcze tak znasz jak na tym co by pisali zwolennicy Konfederacji? xD

Oczywiście że cieszymy się z powrotu Sośnierza bo to był jeden z najlepszych posłów w ogóle. Jego odejście było stratą w przeciwieństwie do odejścia Dziambora, który pod względem ideowym nie pasował do Konfederacji (co właśnie udowadnia).
@Bartholomew Nie zwolennicy a fani, ewentualnie groupies. To po prostu wniosek na podstawie obserwacji. Przemilczanie, usprawiedliwianie lub pójście na przekór sobie, byleby lewaków dupa bolała jest ważniejsze od spójności.

Zupełnie #!$%@?ąc od tego, jakim odklejeńcem jest Sośnierz, to najpierw wrzucał Mentzenowi od Stalina, a teraz ten ośmieszył go ankietą.
@PiccoloColo: To są rzeczy nieistotne. Mnie nie obchodzą stosunki wewnątrzpartyjne bo K. jest partią ideową a nie koniunkturalną i to co ją buduje to nie poszczególne ambicje jej członków a ich wspólny mianownik. Zarówno Sośnierz jak i Mentzen mają ciągną całość w pożądanym przeze mnie kierunku i to mnie w zupełności urządza. A jest jeszcze lepiej bo zarówno Koronowcy Brauna jak i Narodowcy Bosaka uzgodnili z Nową Nadzieją wspólny mianownik więc
@Bartholomew Pisząc, że konfiarze, będą robić dobrą minę do złej gry, po prostu uogólniłem konfiarzy, jako tych, którzy ciągle krzyczą innym o Konfederacji do ucha i są bardzo aktywni w internecie. Ty zaś widocznie uważasz, że jesteście monolitem. Nawet na wykopie, było sporo głosów sprzeciwu odnośnie Siarkowskiej. Niektórzy cieszyli się, że Sośnierz został odsunięty. Podobnie było z #!$%@? Sochy, gdy aż salwy wystrzeliły, ale nikt nie pisał o innych, nawet gorszych szurach,