Wpis z mikrobloga

  • 0
@Apex113: oczywiście, ale nie chcę robić bez sensownych kursów i certyfikatów, a takie które są faktycznie cenione. Ciągle lubię się uczyć, ale chciałbym by nauka była możliwa do monetyzacji na rynku pracy.
  • Odpowiedz
@awcalezenie: do sieci trochę ciężko może być bez studiów, chyba nie znam nikogo kto by tak pracował bez studiów, no ale sam w tym nie siedzę, to mogę być w błędzie. Ja typowy klepacz.
  • Odpowiedz
@awcalezenie:
Jeśli sprawia ci to choć trochę frajdę to why not. Ja teraz się uczę pod COMPTiA A+ a w przyszłości zobaczymy co dalej. Miałem zostać programistą, ale przestało mi to sprawiać frajdę. Za granicą na help deski/na sieciach też dobrze zarobię:)
  • Odpowiedz
@depish: da się na pewno wejść bez studiów, choć faktycznie mało takich osób mam w dziale czy u klientów, później bariera się pojawi przy awansach i drabince. Na pewno jest łatwiej dostać prace juniora/staż majać choćby studia IT w toku (nawet na jakimś WSB)

@awcalezenie CCNA cert spoko, na pewno lepiej będziesz się wyróżniał wsród juniorów którzy maja zrobiony jakiś sam kurs/akademie xD
nie jest to jednak wymóg i mozna dostać
  • Odpowiedz