Wpis z mikrobloga

@gzymspiwniczny: zdecydowanie z zielonym. Niemiecki byl na szkolnej na dlugo zanim sradek wachal majorze majty, nic nie wskazywalo na to jaka z niego guma. Chociaz oczywiscie samym czlowiekiem jest tez co najmniej moralnie watpliwym. Zatrudnianie bezdomnych meneli do ciezkiej pracy za flaszke wodki, pewnie nawet nie sklepowej, wysylanie ich do obozu bembenau, az jestem zaskoczony ze nikt go jeszcze nie zglosil do jakiejs inspekcji pracy, a przeciez szkolna to srodowisko gdzie
  • Odpowiedz
@k-pow: Po tym, co działo się w ostatnim roku, nie zdziwi mnie nawet teoria Barneja, że to Niemiecki jest szwarccharakterem i rządzi Uniwersum z tylnego fotela, a rudy i spółka to tylko posłuszne parobki bossa białostockich meneli.
  • Odpowiedz
@Wodowy11:”Dupochron” wynika raczej z tego, że nikt nie chce się za niego wziąć, prokuratorom nie chce się występować o ubezwłasnowolnienie, bo musieliby się męczyć z tym śmierdzącym wariatem. Jakiś schizofrenik czy upośledzony to jeszcze jest do zniesienia, bo są momenty, gdy jest znośny.
  • Odpowiedz
@DrDarioYebaka986: Ale bzdura mieli by od ch arguemtów żeby go zamknąć a jak by zamknęli to by faszerowali lekami ze szpitala, normalnie prokuratura się nie pier z ludźmi jak z kakaowym raptorem, albo ktoś dostaję papiery za nic nie odpowiada ale jego poświadczenia są g warte jak opiekun z gór chcę się nim zajmować, albo jest poczytalny o odpowiada.
  • Odpowiedz
@Wodowy11: To wg mnie kwestia procedur, knur może zostać uznany za niepoczytalnego w sprawie karnej przy samym orzekaniu, ale ubezwłasnowolnić go można w procedurze cywilnej, bardzo skomplikowanej. Zamknąć w DPS można człowieka tylko za jego zgodą, albo za zgodą opiekuna. Opiekuna (prawnego, wyznaczonego przez sąd, a nie „opiekuna” z gór) dostaje się po ubezwłasnowolnieniu całkowitym (knur już coraz bardziej pod nie podchodzi). Bezczynność organów powoduje taki stan.
  • Odpowiedz